Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Існування неіснуючого?
Існування неіснуючого?
Новини міста
Неділя, 05 вересня 2010, 17:55      Ромни, Сумська область

Існування неіснуючого?До нас  в редакцію звернувся мешканець будинку за адресою вул. Соборна, 26 із проханням в черговий раз звернути увагу на незаконну діяльність комп’ютерного клубу у його будинку. «Від імені мешканців будинку я прошу звернути увагу на те, що він працює навіть вночі. Власного туалету вони не мають, тому псують територію біля мого помешкання і центральну вулицю міста», - скаржиться Олександр Кілімініченко.

«24 квітня працівники «Ідеалу» знімають огорожу біля будинку і викидають на прибудинкову територію нашого будинку, - зазначено у зверненні пана Кілімініченка до редакції «Ромни сьогодні» та до міського голови. Сміття із комп’ютерного клубу скидають під вікна мого помешкання, а іншу частину – у провулок, тим самим створюючи сміттєзвалище».

Раніше Олександр Володимирович звернувся за поясненнями до заступника міського голови Юрія Литвиненка, який «відхрещується» від існування даного клубу, посилаючись на правоохоронні органи, і «не враховуючи те, що він є представником виконавчої влади». Юрій Анатолійович через нашу газету надав відповідь: «Існуванням даного клубу повинні займатися правоохоронні органи».

У ході нашої розмови з Олександром Кілімініченком виявилося, що чоловік намагався говорити із власниками комп’ютерного клубу. Однак замість відповідей отримав погрози на свою адресу. А прокуратура, куди пан Кілімініченко звернувся, «ніяк не відреагувала». Саме тому стурбований Олександр Володимирович цікавиться: до якого часу буде діяти незаконний клуб і чому він уже 8 років працює без згоди на те мешканців будинку, у якому він розміщений. І до якого часу органи виконавчої влади будуть «своєю бездіяльністю сприяти його існуванню?».

«Чому влада закриває очі на те, що поруч повалився  паркан біля будівництва, яке веде депутат міської ради. Чому там повинні травмуватися діти? Паркан, знятий біля клубу, можна було відремонтувати, - продовжує він ряд риторичних питань. Мені під вікна викидають сміття, але нікому до цього немає діла. Я відповідаю за свої слова, але страждати від свавілля чиновників не хочу».

Тетяна Івасин

 

Фото

1. Біля клубу немає жодної вивіски, але він все-таки існує

 

2. Так виглядає місце поблизу будівництва на центральній вулиці міста

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм