Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Підсумували і нагородили
Підсумували і нагородили
Новини міста
Середа, 01 вересня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область

Нагороди найкращимЗавершення літа вже традиційно є часом підведення підсумків канікулярного періоду. Минулої п’ятниці за круглим столом зібралися представники відділу сім’ї та молоді, начальник відділу культури та голова міського осередку комуністичної партії Микола Гусєв.

Місія у них була почесна – нагородити дітей із багатодітних родин Христину Муру та Марину Нехань за вдалий виступ на обласному конкурсі «Таланти твої, Україно» для діток із багатодітних родин. Дівчата гідно представили Ромни, за що їм і дякували присутні за круглим столом. При чому не лише грамотами, а  й грошовими конвертами від компартії.

Щодо літнього відпочинку дітей, то цього року на це було витрачено 22,8 тис. грн. місцевих коштів та 70 тисяч із обласного бюджету. На відпочинок школярів у пересувних таборах наметового типу було виділено 30 тис. грн., цього літа таким відпочинком насолодилися 56 осіб із числа пільгової категорії: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, обдаровані діти. Ще 16 юних роменців побували у таборах «Артек» та «Молода гвардія». За запевненнями начальника відділу сім’ї і молоді Олени Кревсун, всі діти залишилися задоволені відпочинком. Приємно відмітити, що діти отримували путівки за свої досягнення, а отже стало гідною винагородою за труди.

Начальник відділу культури Тетяна Баляба сказала, що дітям із багатодітних сімей буває важко конкурувати із однолітками з заможних родин, але їм допомагають пробитися. Безумовно, це наші зірочки, котрим дійсно варто допомагати.

 

Іванна Соловей

 

Фото

Нагороди найкращим

 

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop1
konotop1