Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

інформує 102
Новини міста
Вівторок, 03 серпня 2010, 15:04      Ромни, Сумська область

Поклав і втратив

Літо цього року видалося спекотним, всі рятуються від надмірної температури будь-якими можливими засобами. Саме тому майже у кожній хаті вікна відчинені 24 години на добу, що і призводить до проблем.

У селі Красне до старенького дідуся 1937 р.н. через незачинене вікно проник невідомий і викрав 1250 грн., які лежали у кімнаті. Чому дідусь так необачно ставився до свого майна – незрозуміло.

 

Телевізор вкрав, за що і поплатився

До жінки у квартиру проник злочинець і викрав телевізор фірми LG. Вона одразу заявила про це до правоохоронних органів, які по гарячих слідах встановили особу крадія – 39-річний чоловік. Заперечувати очевидне той уже не міг, до того ж, його було затримано на місці пригоди.

 

Виродок

У місті Ромни за місцем проживання був виявлений труп 51-річної жінки. На тілі нещасної судмедексперти нарахували велику кількість синців на шиї, передпліччях, голові. В ході проведення оперативно-розшукових заходів встановили, що рідну мати вбив її 28-літній син, раніше судимий. Як він пояснив, травми найріднішій людині він наніс у стані алкогольного сп’яніння. Ще моторошніше робиться від факту, що жінка померла не одразу, а через кілька днів страждань.

 

 

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Чапаєва
Чапаєва