Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Сесія як екзекуція
Новини міста
Вівторок, 03 серпня 2010, 15:00      Ромни, Сумська область

Сесія районної ради за задумом її голови Олексія Біловола планувалася як екзекуція над головою районної державної адміністрації Віктором Сєріком. Але з ряду причин таке лобіювання власних інтересів, здавалося б, досвідченого діяча району не пройшло.

 

Коли робота важливіша за політику і сварки

Пан Біловол ініціював питання висловлення недовіри голові РДА, мотивуючи це «грубим ігноруванням при виконанні своїх службових повноважень» ряду статей Конституції України. Пан Біловол сказав: «Я зацікавлений, щоб політичні сили регіону консолідувалися, але, на мою суб’єктивну думку, керівник району не зацікавлений в цьому».

Заступник голови РДА Василь Ремінець запропонував дане питання виключити, бо керівник повинен прозвітувати за свою роботу. «Це порушення закону про місцеве самоврядування, - зазначив Василь Васильович. - Дана пропозиція повинна була пройти розгляд у постійних комісіях». Олексій Володимирович заперечив, що питання обговорювалося у фракціях,  і є відповідна норма Конституції, згідно з якими такі рішення не повинні прийматися тільки після звіту. Натомість йому нагадали, що і він, як посадова особа, повинен звітувати про свою роботу раз на рік. Василь Ремінець запропонував питання про висловлення недовіри із порядку денного виключити і продовжити роботу, адже є багато нагальних питань. Всі присутні керівник сільськогосподарських підприємств його підтримали, тож далі робота районної сесії перейшла у конструктивне русло.

Щодо самого порядку денного, то тут розглядали питання передачі асигнувань з районного до міського бюджету, про прийняття видатків сільських бюджетів до районного, про збільшення суми на поповнення бібліотечних фондів району та про включення Василя Марьохи до списку народних засідателів Роменського міськрайонного суду. По всіх питаннях були прийняті позитивні рішення. Також говорили про виконання районного бюджету за перше півріччя 2010 року.  

 

Команда «Гази»

Присутні на засіданні сесії представники Перекопівки прийшли поділитися своєю бідою. У них на території сільської ради ведеться будівництво заводу по виробництву деревного вугілля, для чого була захоплена земельна ділянка. Як не важко здогадатися, власники згаданого виробництва у намаганні до швидкої  наживи забули поцікавитися думкою жителів села, яке вони хочуть забруднювати шкідливими викидами. Чому і ким було допущено, що таке будівництво велося на території села без жодних дозвільних документів? Щоправда, завдяки старанням сільського голови та небайдужої громадськості села власник будівництва погодився перенести своє виробництво за межі населеного пункту. Олексій Біловол доручив це питання розглянути на комісії з питань промисловості та комунального господарства.

 

«Алаверди» Віктора Сєріка

У відповідь на намагання пана Біловола висловити йому недовіру Віктор Сєрік під час свого виступу так і сяяв добротою та бажанням по швидше почати співпрацювати попри всі політичні розбіжності: «У районі є ряд проблем, - резонно відмітив голова РДА. Ми порядки будемо наводити разом з Олексієм Володимировичем, з депутатами. Я запрошую до консолідації зусиль по виконанню завдань та вирішенню проблем і сподіваюся, що ми знайдемо не конфронтаційні підходи, а навпаки – направлені на гарну співпрацю».

Головуючий Олексій Біловол погодився зі своїм політичним опонентом стосовно знаходження гарного компромісу.

 

Іванна Соловей

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм