Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста 16-річний крадій встиг «нагріти» магазин, аптеку і перукарню
16-річний крадій встиг «нагріти» магазин, аптеку і перукарню
Новини міста
Понеділок, 02 серпня 2010, 14:09      Ромни, Сумська область

16-річний Данило, вихованець школи-інтернату, одного червневого дня вирішив поживитися з чужого заробітку. Зайшовши до магазину «Океан», він помітив, що у підсобній кімнаті на видному місці лежить гаманець. Заклопотані продавці не звертали на підлітка жодної уваги, тож Данило вирішив забрати його, маючи сподівання, що там лежатиме крупна сума грошей. Однак у гаманці грошей практично не було, зате знаходився ключ від підсобки. Того ж вечора хлопчина прийшов до магазину ще раз із наміром усе ж знайти там «зайві» гроші. Внаслідок проникнення до магазину він забрав із каси 1200 грн., які витратив за три дні.

 

Окрилений власним успіхом, Данило ще раз прийшов до крамниці. Але цього разу його помітив охоронець, через підозри якого хлопця і затримали. В ході проведення перевірки була встановлена причетність злочинця до цілого ряду крадіжок. Зокрема, він встиг викрасти 1300 грн. із каси аптеки, яка знаходиться на території лікарні. В одній з перукарень юнак викрав гроші із гаманця працівниці, а також мобільний телефон.

Незважаючи на зовсім юний вік, Данило вже мав судимість за крадіжку. Зараз порушена кримінальна справа за ст. 185 ч. 3 Кримінального кодексу. Ведеться подальша перевірка, інформує помічник начальника по зв’язкам з громадськістю та ЗМІ Роменського міськвідділу міліції Наталія Войтенко.

 

http://100.sumy.ua

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Океан Ельзи
Океан Ельзи