Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Хроніка подій
Новини міста
П'ятниця, 09 липня 2010, 08:09      Ромни, Сумська область

Невдалі посилка і посадка

У виправній колонії, що знаходиться у Перехрестівці, одному із засуджених передали посилку. Всі багажі проходять обов’язкову перевірку, в ході якої і вдалося встановити, що окрім дозволених речей була там захована  марихуана вагою близько 5 грам.

 

В ході проведення операції «Мак-2010» дільничні інспектори міліції проводять огляд, зокрема, присадибних ділянок. На одній із них було виявлено посадку 91 куща коноплі. При чому, господарка садиби – 52-річна жінка – явно не очікувала, що її скромний урожай зберуть так рано, та ще й міліціонери.

 

Чим думали?

Коли хочеться оновити свій гардероб, варіантів є маса. Один із них – купити щось на базарі. Але є і такі винахідники, які замість чесного способу обирають крадіжку. Нещодавно вдалося встановити, що у приватного підприємця із його торгового модуля на базарі викрали кілька шорт і футболок двоє неповнолітніх – 15 та 14 років. Безумовно, у їхньому віці хочеться виглядати красиво, але ж треба враховувати і те, що за нечесні вчинки рано чи пізно доведеться відповідати. А це вже привід замислитися – чи варто от так ризикувати своїм майбутнім заради «шмоток»?

 

Дроворуби попалися

Ліс – наше багатство. Цієї істини нас навчають ще у дитячому садку. Однак не всі гарно поводилися у садку, тому вагомість даної сентенції для них залишилась незрозумілою. Нещодавно у селі Посад двоє товаришів 35 та 30 років пішли у ліс і вирішили дещо прорідити насадження молодняка лип. Їм вдалося спиляти аж 11 молодих дерев, у процесі чого вони і попалися міліціонерам.

 

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009