Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста У школах скасовано іспити
У школах скасовано іспити
Новини міста
Четвер, 17 грудня 2009, 09:43      Ромни, Сумська область

ekzamenУ 2010 році скасовано іспити в школах - випускники 11 класів замість державної підсумкової атестації писатимуть шкільні контрольні роботи.

Як повідомив заступник міністра освіти і науки Павло Полянський, таке рішення Міністерство освіти ухвалило з метою уникнути навантаження на випускників.

За словами Полянського, випускники 11-их класів писатимуть шкільні контрольні роботи з трьох предметів: обов'язково – з української мови (переказ), з математики або історії України, а також з профільного предмету чи предмету на вибір учня.

Натомість у випускників 9-их класів державна підсумкова атестація не скасовується.

Згідно з рішенням Міносвіти, навчальний рік в 2010 році завершиться 27 травня, свята останнього дзвінка пройдуть 28-29 травня, контрольні роботи в 11 класах - з 10 по 17 травня, державна підсумкова атестація в 9 класах - з 2 по 18 червня.

 

http://100.sumy.ua/

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення