Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Ромни Данкор Заходи МВС України щодо протидії організованій наркозлочинності
Заходи МВС України щодо протидії організованій наркозлочинності
Ромни Данкор
Вівторок, 30 червня 2009, 14:48      Ромни, Сумська область
Протягом останніх трьох років спостерігається тенденція до використання території нашої держави як ринку збуту наркотиків, а також як транзитну зону для постачання важких наркотиків до країн Західної Європи. Зазначимо, що упродовж цього періоду з незаконного обігу вилучено понад тонну героїну.
Упродовж року, з метою документування злочинної діяльності найбільш небезпечних наркозлочинців, підрозділи БНОН здійснили 4,7 тисяч оперативних закупівель та 146 контрольованих поставок. Ліквідовано 175 міжнародних каналів постачання наркотиків на територію нашої держави.


У результаті заходів з викриття осіб та угруповань, які створили канали постачання наркотичних засобів, задокументовано 8,8 тис. збутів наркотичних речовин. За такий вид злочину до кримінальної відповідальності притягнуто 3,5 тис. збувачів наркотиків, кримінальні справи за якими направлено до суду.


Один із найбільш дієвих способів стримання наркоділків - арешт активних учасників наркобізнесу. Цього року стосовно 1,7 тис. (48,7%) збувачів наркотиків обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту. Крім того, з незаконного обігу вилучено понад 4 млн. доз (3,6 т) наркотичних засобів, що за цінами чорного ринку складає майже 70 млн. гривень.


Одним з основних завдань міліції в документуванні діяльності наркоділків залишається вилучення у зловмисників коштів та майна, здобутих злочинним шляхом. Цього року задокументовано 67 злочинів, пов’язаних з використанням коштів, отриманих від продажу наркотиків. Усього у наркозлочинців вилучено та накладено арешт на майно і кошти на суму понад 46 млн. грн.


Уперше за час існування підрозділів БНОН викрито чотири злочинні організації наркоділків у Львівській, Дніпропетровській областях, Києві та міжнародну злочинну організацію, до складу якої входило більше 30 осіб. Упродовж цього року підрозділами боротьби з незаконним обігом наркотиків знешкоджено 20 організованих злочинних наркоугруповання, до складу яких входило 78 осіб, яких викрито в скоєнні 335 злочинів. У провадженні працівників підрозділів БНОН знаходиться понад 50 оперативно-розшукових справ щодо таких угрупувань.

 

На початку 2008 року працівники Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків ГУМВС України в Автономній Республіці Крим отримали оперативну інформацію про те, що в розважальних закладах Криму та під час проведення міжнародного музичного фестивалю “Республіка – Z” (Казантип) невстановлені особи збувають кокаїн та психотропну речовину амфетамін серед молоді. У результаті перевірки встановлено, що учасники угруповання мають корумповані зв’язки у владних та правоохоронних структурах, а їх злочинна діяльність носить законспірований характер. Крім того, вдалося встановити, що до складу злочинної організації входять більше 30 осіб з числа громадян України, Російської Федерації, Республіки Білорусь, Німеччини, Казахстану, які упродовж тривалого часу налагодили міжнародні канали постачання кокаїну.


Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на 18 квартир злочинців у містах Києві, Чернігові, Санкт-Петербурзі, автомобілі престижних марок та інше майно на загальну суму понад 15 мільйонів гривень. Тривають подальші оперативні заходи та слідчі дії з документування 80 збувачів наркотиків.
 

 

ДЗГ та МД МВС України

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009