Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Трикутна співпраця
Ромни Данкор
Четвер, 25 червня 2009, 07:33      Ромни, Сумська область

У Ромни приїхали представники із чеського міста Моравська Требова і голландського Влаардінгена.


Їх завдання – навчити наших спеціалістів організувати роботу в інформаційному центрі. Його метою буде надавати відомості про роботу виконавчого комітету, його структур і відділів. Через інформаційний центр проходитимуть усі звернення громадян, поруч з цим буде надаватися фахова консультація різних спеціалістів. Тут же прийматимуть документи від юридичних осіб. Європейський Союз фінансуватиме створення цього центру разом з українською стороною. Крім того, іноземці надаватимуть нам консультативну допомогу.

 

 

Нашому менталітету притаманне насторожене ставлення до подібних новацій. Мовляв, навіщо щедрій Європі допомагати нам? Можливо, ми просто не можемо зрозуміти позицій представників інших національностей, але це ж не означає, що вони переслідують погані наміри. Так чи інакше, співпраця з ЄС вже дала свої плоди – у 2007 році за гроші Нідерландського уряду випустили довідник «Ромни – місто для людини». Він містить всіляку довідкову інформацію і швиденько прижився у кожній родині. Тому інформаційний центр може стати ще одним результатом вдалої співпраці. Звісно, це залежатиме від нашої сторони більше, ніж від європейців. Тобто, чи зможуть працівники керівного апарату міста доцільно використати отримані кошти.

 

 

Координатор проекту стратегічного розвитку Ян Хекер спільно з Мирославом Нетоліцьким – керівником економічного розвитку – та міським головою Павлом Помараном провели прес-конференцію, на якій розказали про перспективи центру. Мер міста зізнався, що досвід, побачений у Моравській Требовій та Влаардінгені його вразив, і саме до такого рівня громадських послуг нам треба прагнути. Ян Хекер залишився задоволений приїздом і схвально відгукувався про амбіції нашої сторони з приводу даного центру.

 

 

Загалом, гості з Чехії та Нідерландів працювали тут 3 дні. За їх словами, Ромни мають гарні перспективи для подальшої співпраці з Європою. І навіть Калінінграду у Росії демонстрували досягнення Ромен як зразок для наслідування.

 

 

Іванна Соловей

 

 

Фото

 

 

1. Ближче, ще ближче. Ян Хекер, Мирослав Нетоліцький і Джон Стіннен спілкуються з нашим журналістом

 

 

Коментар

 

Ідея співпраці між трьома сторонами вигідна всім, адже ми можемо обмінятися досвідом. Цей проект фінансує уряд Нідерландів, він триває вже три роки. А мета його – допомогти населенню Ромен мати кращий доступ до інформації. Ми вчимо спеціалістів, які працюватимуть у цьому центрі, надавати кваліфіковану допомогу. Очікуємо, що у листопаді цього року інформаційний центр вже відкриє свої двері для відвідувачів

 

Ян Хекер, координатор проекту стратегічного розвитку

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народні гуляння
Народні гуляння