Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

ДАІ і діти
Ромни Данкор
Четвер, 18 червня 2009, 07:29      Ромни, Сумська область

Літо – пора року, коли діти потрапляють у найбільшу небезпеку бути травмованими на дорогах. Завдання всіх дорослих – зорієнтувати неповнолітніх учасників дорожнього руху про реальні загрози. У школах наприкінці навчального року вони проходили інструктаж з техніки безпеки на дорогах, але не всі запам’ятають почуті правила. На жаль, часто діти поводять себе безстрашно і навіть нахабно на проїжджій частині. Саме така поведінка і призводить до серйозних наслідків.

 

 

Працівники ДАІ на рівні з учителями та батьками приділяють увагу профілактиці дитячого травматизму. З цією метою школярам проводять екскурсії у відділенні ДАІ. Спочатку малеча відвідує автошколу, розглядає деталі автомобіля, буває у класі здачі екзаменів, місці проходження техогляду. А на закінчення діти наочно бачать, що може статися, якщо водій порушує правила: школярів ведуть на штраф майданчик, де знаходяться автомобілі після аварій.

 

 

Іванна Соловей
за матеріалами інспектора групи пропаганди Роменського ВДАІ Євгена Булавко

 

 

Фото

 

 

Діти є діти. Потік питань від них не припиняється

 

 

По темі

 

За минулий рік станом на 1 червня сталося 5 аварій, у яких постраждали діти. На 1 червня 2009 року така аварія була, на щастя, лише одна. Певно, нові штрафи все-таки діють

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

16
16