Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Ромни Данкор Інспектори задовольнили
Інспектори задовольнили
Ромни Данкор
Четвер, 18 червня 2009, 07:23      Ромни, Сумська область

Чи змінилося щось після поквартальних звітів дільничних інспекторів міліції?

 

Чом ти не прийшов?

 

На апаратній нараді мова йшла саме про це. Наша газета вже повідомляла, що такі звіти про роботу не користувалися популярністю у мешканців міста, на першу з запланованих зустрічей з’явилося більше представників міського апарату, ніж громадян. Анатолій Лобода, начальник дільничних інспекторів, пояснив, що це не можна вважати провиною їх працівників. Проблема в тому, що зустрічі назначали у незручний час: 16 або 17 годину, коли більшість ще на роботі. Та й зараз сезон польових робіт, люди в першу чергу думають про городи, а не про звіти. Пояснив Анатолій Іванович причину відсутності на апаратній  нараді самих дільничних: «Зараз проводиться відпрацювання території міста, весь особовий склад задіяний там».

 

 

Розповів Анатолій Лобода про важкість боротьби із самогонщиками. Виявляється, правоохоронці не мають права самі складати протоколи про виготовлення та збут самогону, тільки за результатами висновків санстанції, яка повинна провести кілька платних експертиз. Зараз міліціонерами виявлено 80 фактів самогоноваріння. На рівні області це дуже високий показник за кількістю самогонщиків. На нараді в черговий раз зайшла мова про досвід Конотопського району, де депутати дозволили міліціонерам самим складати протоколи проти порушників. Михайло Кочерга (начальник ГУМГу) розповів, що їх спеціаліст їздив у Конотоп, щоб перейняти цей досвід. І дізнався, що за рішенням прокурора ці повноваження відмінили. Але ми зв’язалися з власними джерелами з Конотопу і вияснили, що там міліція досі має таку компетенцію.

 

 

Нікому карати

 

 

Секретар міської ради Леонід Набйченко поцікавився, як можна боротися з тими, хто викидає сміття біля свого двору, тобто на територію міської громади. З ним всі погодилися, що це поза законом, але працівники міліції на можуть вплинути на порушників без допомоги санстанції чи управління міського господарства. Михайло Кочерга додав, що треба налагодити співпрацю їх відомства і правоохоронців. Тоді б вирішилися питання як самогоноваріння, так і сміття на вулицях.

 

 

Присутні голови квартальних комітетів ділилися своїми бідами. Наприклад, розповіли про притони, де виготовляють самогон, але ніхто не має важелів впливу, щоб його прибрати. Говорили про неблагополучні сімї, де чоловіки розпускають руки, а втихомирити його нікому, згадували тих, хто викидає сміття просто на вулицю. І погоджувались, що міліція не може на них вплинути. І не завжди можна впіймати за руку порушника. Ось так і виходить, що вони співпрацюють з правоохоронцями, але все одно безсилі проти «закононеслухняних» громадян.

 

 

Іванна Соловей

 

 

Врізка-цифра

 

69 чоловік прийшло послухати звіти дільничних. Порівнюючи з загальною кількістю населення, це просто мізерний показник.

 

 

По темі

 «У нас на раене» 

За результатами встреч по микрорайонам назвали имена лучших участковых  инспекторов. Это  Александр Бурда, Сергей Карлаш и Павел Вовк. В целом, решили работу инспекторов считать удовлетворительной

 

Ще по темі

 

Іншим питанням порядку денного був стан громадського транспорту. Присутні скаржилися, що автобуси по маршрутам 3, 10, 14 ходять не за графіком або взагалі не ходять. Начальник «Ромнитранссервіс» Анатолій Котляров переконував, що розбереться в цій ситуації і робота транспорту налагодиться.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня