Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Ромни Данкор Від перестановки доданків сума не змінюється?
Від перестановки доданків сума не змінюється?
Ромни Данкор
П'ятниця, 12 червня 2009, 13:03      Ромни, Сумська область
Минула сесія міської ради була дещо несхожою на інші. При чому «цікавості» почалися ще до затвердження порядку денного.

 

Підприємця поміняли на підприємця

 

Фракція «Наша Україна» вже давно перестала вважатися оплотом єдності і згуртованості навколо спільної ідеї (хоча саме це декларується статутом партії). Але на останньому засіданні депутати від цієї фракції здивували всіх. По-перше, вони зняли голову. Андрій Жарий попав у немилість своїм одно партійцям, і його позбавили високого звання голови фракції. При чому засідання фракції пройшло без його участі. Жарий обурився, що його не запрошували, а Зоя Солярик запевняла, що зв’язувалась з ним по телефону. Хто з них страждає втратою пам’яті, так і залишилося таємницею. На сесії ж «глашатай» партії Іван Хоменко урочисто оголосив, що тепер «у руля» стоятиме Олександр Коробка. Він, як і Андрій Геннадійович, приватний підприємець. Чи не буде він перш за все лобіювати інтереси малого бізнесу? Час покаже. Як і те, чи зміниться партійна дисципліна зі зміною керівництва. Адже від перестановки доданків сума не змінюється, чи не так?

 

Пертурбації у раді

 

Депутат В’ячеслав Губарь оголосив про нове формування у міській раді – міжфракційне об'єднання «Солідарність». До нього ввійшло 14 депутатів із різних політичних сил. Щоправда, причина такого союзу лишилась невідомою. З огляду на те, що у нашій раді рідко можна помітити єдність обранців, таке формування жодного захвату не викликає. Малоймовірно, що корабель під назвою «Солідарність» дійсно вплине на процеси прийняття рішень. Якось не в’яжеться вже створене реноме ради як неактивного органу (не плутати з атавізмом) зі словом «Солідарність». Хоча, можливо, як корабель назвеш, так він і попливе.

 

Питань немає

 

Через півгодини полеміки і розмов на підвищених тонах порядок денний затвердили і перейшли до розгляду питань. Першим зайшла мова про затвердження звіту про виконання бюджету розвитку. Начальник фінансового відділу Тетяна Ярошенко розповіла, що недовиконання бюджету спричинено зменшенням перерахувань від 67 підприємств податку від доходів фізичних осіб. І ще похвалилася, що забезпечено функціонування всіх галузей – освіти, медицини, культури, соціального захисту. Дійсно, галузі функціонують, земля крутиться, сонце сходить і заходить. Фінвідділ працює. У депутатів її звіт не викликав ніяких питань. Що це: мала обізнаність з проблемами чи байдужість? А куди зникли проблеми з фінансуванням культурних заходів? Або жахлива робота громадського транспорту? Чи вічне спонсорування батьками шкільного життя? Лише Коцупій поцікавився, скільки залишилося у фонді для дитячої поліклініки. Раніше сума була значнішою, а зараз на роботи є лише 185 тис. грн. І хоча ніхто цього не сказав вголос, всім стало ясно, що нормальне приміщення у поліклініки з’явиться ще ой як не скоро.

 

Зате воно буде в інформаційного центру. На підготовку приміщення, адресу якої ще не визначили, треба саме 180 тис. Микола Коцупій зауважив: «Якщо потрібна така сума грошей на ремонт однієї-двох кімнат, то, мабуть, криза до нас ще не дійшла». Такі розкоші дуже нагадують «пир во время чумы». Між іншим, саме Коцупій проявив зацікавленість у питанні дитячої поліклініки і запитав: «Скільки маємо надходжень до бюджету розвитку?» Але начальник фінансового управління не спромоглася назвати конкретної цифри.

 

Іванна Соловей

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

39
39