Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Тарифи зависли
Ромни Данкор
Вівторок, 02 червня 2009, 09:55      Ромни, Сумська область

Одразу із закінченням попереднього опалювального періоду починається підготовка до наступного, але все одно це не гарантує якісного рівня виконаних робіт. Засідання виконкому мало на меті обговорити стан готовності теплопостачальних підприємств до обігріву Ромен. Теплом місто забезпечують дві організації – «Ромникомунтепло» і «Ромнитеплосервіс». Прикро, але їх керівники не прийшли на обговорення цього та наступного важливого питання – встановлення тарифів. У членів виконкому було багато питань про обгрунтованість тарифів, тривалі поломки, які не поспішають лагодити. Але більша частина питань лишилися риторичними, бо присутні представники організацій не могли надати ґрунтовну відповідь: то не взяли потрібні папери, то запевняли, що тільки керівник особисто може все пояснити. Складалося враження, що на обговорення таких важливих питань вони прийшли лише для галочки, не надто вникаючи в їх суть.

 

 

Присутні начальники жеків переконували, що проблем у них немає, робота ведеться стабільно і вчасно. Залишається тільки порадіти за них, і справлятися з нашими проблемами споживачів сам на сам. Заступник міського голови Юрій Литвиненко поскаржився, що керівники жеків мало спілкуються між собою, варяться у власному соку, тому і не можуть оперативно вирішувати проблеми. Може варто їх частіше збирати у виконкомі, аби вони нарешті зустрілися всі разом і швиденько вирішили всі-всі питання.

 

 

А от прийняти тарифи на тепло не вдалося. Між членами виконкому велася довга полеміка, але через відсутність керівників теплопостачальних організацій, вона так і залишилася марною. Погоджуюся з деякими присутніми, що таке ставлення керівників свідчить не на їх користь. Невже можуть бути важливіші речі, ніж встановлення нових тарифів? Тож це питання зависло до наступного засідання виконкому.

 

 

Іванна Соловей  

 

Ромни. Прорив

 

 

Минулої зими розриття теплотрас було частим явищем. Щось зміниться наступної зими?

 

 

Врізка-цифра

 

750 тис. грн. заборгувало населення за спожите тепло, 114 тис. – бюджетні організації

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм