Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Кредитний аферист
Ромни Данкор
П'ятниця, 22 травня 2009, 11:48      Ромни, Сумська область

Це стаття-застереження про те, до чого може призвести неуважність при складанні договора.

Коли мова йде про гроші, які ви повинні платити згідно умов юридичного документу, треба бути дуже уважним. Тоді вірогідність потрапляння у подібну ситуацію буде менша.

 

 

30-річний менеджер автосалону вирішив, що не всі кошти від укладання договорів на придбання машин треба використовувати за призначенням. Саме тому Ковальчук часто забирав гроші собі на власні потреби. При чому «жертвами» щоразу ставали пенсіонери та не багаті люди. Наприклад, чоловік, який збирався придбати «Славуту» в кредит, віддав менеджерові більше тисячі грн. Не знав потерпілий, що згідно з умовами договору він повинен був гроші перерахувати на рахунок,  а не віддавати готівку. Щоб замести сліди, Ковальчук забрав примірник договору в «жертви», мотивуючи це потребою переоформлення угоди. На жаль, довірливий клієнт так і не помітив у цих діях нічого підозрілого і через певний час уклав нову угоду з тим самим менеджером на купівлю «Део Сенс». Та ще й віддав Ковальчуку 290 грн. як внесок учасника програми. Необхідність підписання нового договору на новий автомобіль менеджер пояснив тим, що «Славуту» зняли з виробництва. Не важко здогадатися що обидва рази нечесний менеджер привласнив гроші собі.

 

 

Відчувши, що його дії залишаються непоміченими і безкарними, він провів таку ж аферу ще з 8 особами. Треба додати, всі вони були жителями різних сіл і всього «збагатили» Ковальчука на суму понад 13 тис. грн.! При чому понад рік його дії залишалися непоміченими. На жаль, такі люди рідко мають совість і під час судового засідання вини він не визнав, запевняючи що від клієнтів грошей не брав. Допомогли у доведенні його вини докази – заяви на переказ готівки клієнтами, що є грубим порушенням умов роботи автосалону. Також на суді врахували довіреність, згідно з якою Ковальчук міг тільки укладати договори з клієнтами, але не брати від них готівки. У книзі обліку бланків контрактів не були зареєстровані договори з потерпілими особами, хоча всі вони впізнали в  обвинуваченому того, хто особисто брав у них готівку.

 

 

Суд визнав Ковальчука винним у скоєнні злочину, який передбачає заволодіння чужим майном шляхом обману, вчинене повторно. Враховуючи всі епізоди справи, суд призначив покарання у вигляді обмеження волі строком на півтора року. За цей час у 30-річного чоловіка буде достатньо часу для роздумів і висновків про те, до чого може привести обман і нахабство по відношенню до інших.

 

 

Іванна Соловей
за матеріалами помічника прокурора Світлани Думал

 

 

Анекдот в тему

 

 

Дівчата, пам’ятайте, якщо раніше хлопець на дорогій іномарці – це реально крутий пацан, то тепер – він має як мінімум 5 років кредиту.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

"Наші"