Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Ромни Данкор Чого не вистачає для цивілізованості
Чого не вистачає для цивілізованості
Ромни Данкор
Четвер, 14 травня 2009, 09:44      Ромни, Сумська область
У минулий вівторок пройшла апаратна нарада, на якій говорили зокрема про контроль за дотриманням умов роботи на підприємствах, де є несприятливі умови праці. Начальник управління праці Юрій Скиба розповів, що було оглянуто 68 підприємств, на яких працює 3924 особи, з яких 2858 або 72% працівників мають право на пільги та відповідні відшкодування. Виявилося, що понад половини підприємств різних форм власності мають шкідливі та важкі умови праці. Робочі місця, на яких є шкідливі умови праці, заповнені на 80%, що й не дивно, якщо врахувати навантаження, яке доведеться там витримувати.

Зараз проводиться атестація робочих місць, при чому на ТОВ «Таланпром» та у локомотивному депо у ході перевірки виявили певні порушення, факти про які передано до прокуратури.  Говорили на нараді і про дотримання умов техніки безпеки. За перший квартал поточного року на виробництві було травмовано три особи (у дитячій музичні школі та ВАТ «Тракторозапчастина»). Таку ж цифру зафіксували і за минулорічний перший квартал. Законослухняний керівник підприємства повинен протягом доби повідомити про нещасний випадок, але часто цією вимогою нехтують, за що передбачена додаткова відповідальність у вигляді сплати штрафу в розмірі 136 грн. мінімально. 

 

 

Начальник головного управління міського господарства Михайло Кочерга повідомив про новацію у сфері сміття. Планують, що на контейнери встановлять кришки, аби воно не розліталось. Поки це буде пробним заходом для вибору оптимального варіанту для зберігання сміття без порушення санітарних норм. У такий спосіб хочуть облагородити вигляд нашого міста, аби воно стало ще ближче до культурної і чистої Європи. І нагадав всім присутнім: «Санітарні четверги ніхто не відміняв». А ще вголос помріяв про те, щоб підвищився рівень культури наших громадян і вони нарешті припинили кидати сміття собі та іншим під ноги. Безумовно, до повної цивілізації нам не вистачає саме нових баків…

 

 

Павло Памаран в черговий раз нагадав: «За спожиті послуги треба вчасно розраховуватись». В першу чергу він мав на увазі послуги теплопостачання. Всім відомо, що підготовка до наступного опалювального сезону вже почалася і щоб всі заплановані заходи втілилися в життя, треба стовідсоткова сплата споживачами за тепло. «Якщо ми не платимо за тепло, підприємство не зможе працювати у наступному сезоні».

 

 

Начальник відділу спорту Володимир Мельник доповів про створення всіх належних умов для участі молоді міста в обласних змаганнях з різних видів спорту. Наприклад, зараз діє 2 стадіони загальноміського користування, спортивні майданчики біля навчальних закладів міста, 3 майданчики зі штучним покриттям, спортивні та тренажерні зали. Хоча як а мене, саме спортивна галузь наряду зі станом доріг має більше проблем, ніж досягнень. Хотілося б, щоб їм приділили більше уваги і фінансів. Нагадаю, цього року у бюджеті міста закладено 752,7 тис. грн. на розвиток галузі, що значно менше минулорічної суми.

 

 

Іванна Соловей

 

 

Врізка-цифра

 

 

55% підприємств у Ромнах мають шкідливі умови праці

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

22
22