Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Ромни Данкор Давнє мистецтво – нові послідовники
Давнє мистецтво – нові послідовники
Ромни Данкор
Четвер, 07 травня 2009, 11:51      Ромни, Сумська область

боротьбаДля популяризації філософії Джиу-Джитсу у Ромни приїхав директор спортивного департаменту Української федерації Джиу-Джитсу, член всесвітнього товариства власників чорних поясів (WEBBS), володар ІІІ дану Гошен рю і ІІІ дану Бушинкан, інструктор кунг-фу школи «В’єтнамських тигрів», кандидат в майстри спорту СРСР по боксу, власник 1 кю традиційного дзю-до, старший викладач кафедри теоретичної підготовки фізичного виховання у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди Олександр Орлов.

 

 

«Вперше така масштабна подія проходить у маленькому місті, - поділився враженнями Олександр Орлов. Незважаючи на невелику кількість послідовників цього давнього виду боротьби у Ромнах, тут є великий потенціал і в майбутньому очікуємо збільшення бажаючих ним займатися».

 

 

Зараз Джиу-Джитсу у Ромнах – дуже молодий вид бойового мистецтва. Роменський інструктор Джиу-Джитсу Ярослав Демич керує різновіковою групою з 30 чоловік, серед них є і маленька дівчинка. Тренування тривають менше року, а вони вже брали участь у чемпіонаті України, де завоювали дві медалі.

 

 

Під час семінару, який проводився у спортзалі школи №3, всі його учасники мали нагоду поспілкуватись зі знаним і досвідченим сенсеєм, пройти атестацію, щоб отримати нові звання, а також разом з кореспондентом спостерігали за показовим виступом майстра Олександра Орлова та його учня, студента ІІІ курсу  Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, майстра спорту і багаторазового переможця всеукраїнських змагань, володаря І дану Бушинкан Юрія Гамалія.

 

 

Завдяки Джиу-Джитсу молодь міста має гарну альтернативу, як використовувати свій час та енергію – на комп’ютерні ігри та алкоголь, які шкодять здоров’ю, чи на спорт, який загартовує дух та дисциплінує.

 

 

Іванна Соловей

 

 

боротьба
 

 

Показовий виступ майстрів. Джиу-Джитсу вчить не агресії, а самозахисту

 

Довідка

 

Джиу-джитсу (яп. дзю-дзюцу) ( «м’яке мистецтво») — японське мистецтво рукопашного бою, яке включає кидки, больові захвати, вплив на нервові точки, удари, які застосовують самураї. Основний принцип Джиу-Джитсу — «піддатись, щоб перемогти» — направити силу противника проти нього самого, не опиратись їй, а лише направляти в потрібний і зручний бік.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм