Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Ромни Данкор Здорове життя – успіх буття
Здорове життя – успіх буття
Ромни Данкор
Вівторок, 05 травня 2009, 10:08      Ромни, Сумська область

Здоров’я – це стан певного, фізичного, емоційного і соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб і фізичних вад.

 

Необхідно чітко знати про реальну небезпеку розповсюдження наркозалежності та СНІДу саме молоді. З чого все починається, які препарати є наркотичними і чи можна знайти потім вихід. Саме з такою метою в Роменському ЦПО та РТМ пройшов конкурс дитячих творчих робіт "Здорове життя – успіх буття". В конкурсі взяли участь всі загальноосвітні школи м.Ромни. В своїх творах вони висвітлили причини вживання наркотиків підлітками. Учениця 7-Б класу ЗОШ №4 Коваленко Аліна висловила свою думку в рефераті: "Підлітки шукають вихід із стресової ситуації, вживаючи наркотичні речовини. При дії наркотичних речовин розвивається внутрішнє оманливе відчуття приємності, комфорту, змінюється настрій, з’являється бажання повторити і як результат, формується наркотична залежність".

 

Учениця 10 класу СЗОШ №1 Кучковська Поліна: "Найстрашніше спостерігати, коли молода людина розуміє свою помилку лише на смертному одрі, а дороги назад уже немає! Коли юна душа, яка могла б зробити щось суттєве, чогось досягти в своєму житті приречена на смерть! І винна в цьому лише вона сама".

 

В ЦПО та РТМ для вихованців було проведено години психолога: "Жити в світі де є ВІЛ", тренінгове заняття  "ВІЛ / СНІД" для підлітків за програмою "Рівний-рівному", для дітей молодшого віку – "Перевір себе: що ти знаєш про СНІД". Випустили інформаційне повідомлення про СНІД у куточок для батьків.

 

Як каже практичний психолог ЦПО та РТМ Н.М. Грицай: «Від згубник звичок найбільше страждають діти та молодь. Тому інформаційно-пізнавальні заходи постійно проводяться в гуртках ЦПО та РТМ. Питання здорового способу життя на сьогодні є актуальним.»

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop71
konotop71