Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Ромни Данкор Чорнобильців згадали
Чорнобильців згадали
Ромни Данкор
П'ятниця, 24 квітня 2009, 08:54      Ромни, Сумська область
ЧорнобильЩороку напередодні день 26 квітня проходить у траурних тонах.

У цей день не лише Україна, а і весь світ відзначають чергову річницю вибуху на 4-му реакторі атомної станції у Чорнобилі. У Ромнах 23 квітня біля меморіалу чорнобильцям відбувся мітинг з нагоди вшанування пам’яті тих, хто поплатився власним життям чи здоров’ям заради безпеки українців. Петро Кривогуз, т.в.о. голови районної державної адміністрації, у черговий раз наголосив, що ця дата - чорна сторінка в історії України. Ми повинні вічно пам’ятати про подвиг ліквідаторів.

 

Далі всі помолилися разом на молебні, який відслужив протоієрей Іван Кавчак. Голова громадської організації «Інваліди Чорнобиля» Сергій Бондаренко був настільки розчулений, що не зміг закінчити свого виступу з нагоди річниці загибелі своїх колишніх побратимів. А Володимир Оніщенко зазначив, що фінансування чорнобильських програм у цьому році зменшилося у 20 разів. На лікування 3 млн. чорнобильців виділили 7 млн. грн., а на утримання приватної лікарні «Феофанія» (місце лікування більшості народних депутатів, міністрів та приближених до них осіб) виділили 10 млн. грн. Ось така суттєва різниця в нашій країні між чорнобильцями, які власним життям відвойовували майбутнє,  і «обраними», котрі окрім мандату народного депутата нічим не відмітилися на державному рівні. Хоча чи є заслуги депутатів справді більш вагомими за подвиг чорнобильців?

 

Іванна Соловей

 

Чорнобиль

 

Раз на рік. Пам'ять чорнобильців вшанували

 

Врізка-цифра

966 роменців допомагали під час ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС. Ця цифра – найбільша з-поміж інших районів області.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Бульвар Шевченка
Бульвар Шевченка