Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Ромни Данкор Торгуєш у недозволеному місці? Тоді ми йдемо до тебе
Торгуєш у недозволеному місці? Тоді ми йдемо до тебе
Ромни Данкор
Четвер, 23 квітня 2009, 09:22      Ромни, Сумська область

ТоргівляМайже щодня по місту ходять працівники міліції, санстанції і відділу торгівлі з рейдами перевірок дотримання правил торгівлі. У випадку виявлення порушень торговця попереджають або накладають штраф.

 

 

Начальник дільничних інспекторів міліції Анатолій Лобода розповів, що питання торгівлі в недозволеному місці неодноразово піднімалося на зустрічах у міськвиконкомі. «Сесія міської ради повинна прийняти рішення про дозвіл або заборону торгівлі у тих чи інших частинах міста. І посприяти в облаштуванні місць для торгівлі. На ділянці біля магазину «Колосок» торгівля перед аркою заборонена. Але за аркою жодних умов для торгівлі не створено – там постійно їздять машини, немає прилавків. Всі бабусі, які продають городину, погоджуються, що торгують з порушенням санітарних норм, але для них не створено жодних умов. Хоча для багатьох бабусь це єдиний спосіб отримати певну добавку до мізерної пенсії. Дану проблему треба вирішувати по-іншому. Спочатку треба створити умови для торгівлі у дозволених місцях. За цим повинні стежити міськвиконком і управління міського господарства. До наших повноважень входить складання протоколів, а далі їх розглядають на адміністративній комісії. Вона в залежності від виду порушення попереджає або накладає штраф. Серед основних порушень – відсутність санітарних книжок, закінчення строку її дії, торгівля з рук. У цьому році ми виявили більше фактів порушень норм законодавства, склали 56 протоколів за поточний період. Взагалі, хочу відмітити, що люди намагаються торгувати з дотриманням закону, мають всі необхідні дозволи і довідки. А завдання правоохоронних органів – ліквідувати факт існування незаконної торгівлі. До всіх торговців хочу звернутися з прохання дотримуватися норм закону і вести торгівлю тільки у дозволених місцях».

 

То що ж виходить? Наш міськвиконком вирішив, що торгувати у недозволених місцях не можна. А от обладнати місця для нормальної торгівлі не здогадався. Та ще й поклав на правоохоронців дивну місію – карати порушників, котрі стали порушниками тільки через те, що роменський базар фізично не може вмістити всіх бажаючих там продавати, тобто заганяє людей у глухий кут. Чи не простіше було б поставити для бабусь прилавки? Пам’ятаю, що коли мером був Микола Лаврик, стихійні ринки дуже швидко зникли і ні в кого не виникало сумнівів про правильність такого рішення.

 

Іванна Соловей


 

Торгівля в заборонених місцях

 

Дилема. Тут торгувати не можна. А там, де можна, жодних умов не створили.

 

По темі

За 3 місяці 2009 року склали 56 протоколів, за половину квітня склали вже 11. Минулого року за 4 місяці кількість протоколів буда значно менша – 41.

 

Ще по темі

Згідно статей 159 і 160 адміністративного кодексу України за порушення правил торгівлі на ринках передбачено попередження або накладення штрафу. За торгівлю з рук у невстановлених місцях на порушника можуть накласти штраф або конфіскувати товар

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел