Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Ромни Данкор Сміємося над кризою (ФОТО)
Сміємося над кризою (ФОТО)
Ромни Данкор
Понеділок, 06 квітня 2009, 09:14      Ромни, Сумська область

1 квітня – день сміху. У Ромнах цього дня у будинку культури пройшов конкурс КВН. На сцені виступало лише 2 команди, але невелика кількість учасників компенсувалась великою кількістю жартів.

 

Тема гри була актуальною – антикризова програма. Судячи з виступів учасників, можна сказати, що іноді вдалий жарт діє краще за серйозний аналіз ситуації. І дає змогу подивитися на реалії життя під новим кутом зору. Команди змагалися у 4 конкурсах – візитівка, СТЕМ, розминка і домашнє завдання. Оцінки журі були почергово на боці то однієї, то іншої команди, але щоразу бали виставляли цілком об’єктивні.

 

 

Різні і смішні

 

 

Отже, команди змагалися сильні і дуже різні за манерою гри. «Доктор Шанс» - збірна працівників Роменської лікарні. Учасники команди – дорослі люди, тому і жарти в них були дорослі. Потішили вони глядачів тим, що більшість жартів стосувалась нашого міста, сприймалися залом схвальними аплодисментами. Наприклад, згадали про наші дороги, які схожі на суцільний лежачий поліцейський. Не забули про місцевих депутатів, котрі своїми діями все частіше нагадують безкоштовний цирк. Тепло сприйняли глядачі жарт про те, що з початком кризи зникли черги у магазинах, зате значно виросли вони біля банків – всі хочуть забрати депозити. Закономірно багато жартували медики про медицину. Наприклад, всі знають, що у лікарні зараз існує три черги – звичайна, пільгова і «мені тільки запитати». Вдалий жарт був у СТЕМі, де на прийом до лікаря прийшов місцевий депутат. Лікар йому нагадує про те, що тепер у обранця є скутер. Депутат зізнається, що він йому допомагає мовчати і пообіцяв: «Якщо ви теж мені подаруєте скутер, я буду і на вас мовчати», маючи на увазі одного чоловіка з мандатом, котрий занадто легко змінює своє ставлення до певних осіб і починає симпатизувати колишнім опонентам. Згадали лікарі про дуже поширену роменську хворобу – жабу, яка давить кожного, у кого сусід живе краще. І судді, і публіка радо сприймала жарти про Ромни. До недопрацювань команді можна зарахувати недостатній артистизм, але він компенсувався «стьобами» «в десятку».

 

 

Команда «Наші» - збірна школи №2. У них переважали жарти молодіжні. Згадали про незалежне оцінювання. Вчителька підходить до учня, який вагається у виборі правильної відповіді: «Не мовчи, обирай варіанти, інакше армія обере тебе!». Також розповіли що навозного жука, котрий проліз у Верховну раду і ще ніколи не відчував себе у такій розкоші. Також з’явилася на сцені дівчина-гопник Яна. Вона подзвонила у міліцію і лікарню з телефону майбутньої жертви, повідомила, що скоро у будинку культури їм треба буде забрати хлопця з численними переломами і травмами. Молодіжна команда теж не оминула роменської тематики і повідомили про те, що у відомому лікувальному закладі по бульвару Московському проходить конкурс на вакансії Наполеона і Цезаря.

 

 

Море сміху

 

Команда «No name» - минулорічні переможці міського КВН – участі у змаганні не брала, зате потішила присутніх показовим виступом. Незважаючи на те, що учасники команди – школярі із ЗОШ №11, виступають уже як досвідчені КВНщики. Вони показали як по-сучасному можуть виглядати працівники ДАІ і розповіли, що насправді ДПС розшифровується «Давай плати, синок!».

 

Під час розминки вдалими відповідями «вистрілювала» то одна, то інша команда по черзі. А в домашньому завданні вже остаточно визначився лідер. Всі знають, що у зв’язку з кризою почали економити газ. Але в лікарні холод не страшний, бо один хворий з  температурою нагріває 10 кв. м. площі біля себе. Цілком заслужену перемогу здобула команда «Доктор Шанс». Хоча і з незначною перевагою у 6 десятих бали.

 

 

Журі після гри поділилося своїми враженнями. Тетяна Баляба, начальник відділу культури, сказала: «Жодна криза не забере у нас бажання жартувати і радіти життю, яке незважаючи на негаразди, повне приємних моментів. Вірю, що наступного року ми побачимо на сцені більше команд і ще більше яскравого гумору».

 

 

 

 

 

Фото

 

 

квн

 

квн
 

Дівчина-гопнік Яна сподобалася глядачам (з виступу команди «Наші»)

ще фото (10)...

 

 

Врізка-зірочка

 

 

Минулого  року один заступник мера «погорів», інший – згорів, як Спичка. Тепер нам буде світить Книга – вічне джерело знань. (З виступу «Доктора Шанса»)

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

8
8