Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Ромни Данкор Зі скутера – у тюрму (ФОТО)
Зі скутера – у тюрму (ФОТО)
Ромни Данкор
Понеділок, 30 березня 2009, 13:01      Ромни, Сумська область

Водіння скутера у нетверезому стані призвело до ув’язнення.

 

Чому люди за кермом не завжди дотримуються правил дорожнього руху? В першу чергу, вони впевнені у своїй безкарності. А ще переконаність у тому, що покарати можуть будь-кого іншого. От тому у нас так багато водіїв сідають за кермо після випитої чарки і ще й демонструють на колесах різні «викрутаси».

 

 

28-річнй громадянин Молдови теж належав до цієї категорії. Він разом з приятелем після важкого трудового дня залили горючого не тільки у скутер, а й про себе не забули. А потім спокійно поїхали центральною вулицею міста. Наслідки виявилися цілком прогнозованими. З розгону хлопці в’їхали у металевий відбійник, який відмежовував проїжджу частину від тротуару. Як пояснив пізніше сам водій, він відчув, що скутером стало важко керувати і вирішив з’їхати на обочину, щоб це виправити. Але не встиг. Саме у цей момент і нагодилася на їх шляху металева конструкція. Після зіткнення пасажир скутера отримав перелом гомілки зі зміщенням та численні рвані рани.

 

 

Судово-медична експертиза відносить дані травми до категорії тяжких тілесних ушкоджень. Горе-«Шумахер» свою вину визнав повністю. Суд вирішив призначити йому покарання у вигляді обмеження волі терміном на рік. Між іншим, те, що водій перебував у стані алкогольного сп’яніння, стало обтяжуючою обставиною. Довелося йому відшкодовувати і витрати на різні експертизи по даній справі – понад 900 грн.

 

 

Водії скутерів часто провокують аварії на дорогах. Скутеристи є мобільнішими за автомобілі і тому поводяться нахабніше. На жаль, їх не зупиняють ні збільшені суми штрафів за порушення, ні численні аварії з тяжкими наслідками. Нещодавно покарання прийшло і до іншого скутериста. 24-річний чоловік неодноразово був помічений за кермом у стані алкогольного сп’яніння. Однак громадські роботи його зовсім не пройняли і їх призначення він не зрозумів. Тому далі пішла в хід «важка артилерія» - п’яницю затримали на 10 діб.

 

 

Іванна Соловей «Ромни Данкор»

 

 

Фото

 

 

 

Доїздився. Скутер після аварії.

 

 

Коментар  

 

Олександр Котляр, старший інспектор ДПС Роменського ВДАІ

 

 

У цьому році не було зафіксовано ще жодної аварії, яка сталася з вини скутеристів. Щоправда, в першу чергу це пов’язано з тим, що їх активний рух починається пізніше, коли потепліє. За минулий рік сталося 15 аварій за участю скутеристів, у 7 з них були потерпілі – загалом 8 осіб отримали травми різного ступеню тяжкості. Причина ДТП з вини скутеристів завжди одна – водіння у нетверезому стані. Щодо покарань, то дві справи ми направили до суду, який постановив покарати порушників 10 добами арешту і відбуванням громадських робіт. Сума штрафу за водіння скутером у нетверезому стані є більш ніж солідною, і навіть перевищує вартість самого скутера. З огляду на те, що більшість порушників є безробітними, як міру покарання обирають вилучення транспортного засобу або громадські роботи.

 

 

По темі

 

 

2550-3400 грн. доведеться сплатити за керування транспортним засобом у нетверезому стані. А в разі повторного затримання за те ж порушення ТЗ вилучають строком до 10 років.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

23
23