Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ні дня без наркоти
Ромни Данкор
Понеділок, 30 березня 2009, 12:22      Ромни, Сумська область

Останнім часом працівники міліції щодня фіксують випадки виявлення і збуту наркотиків.

 

Як розповіла помічник начальника міліції по взаємодії з громадськістю та ЗМІ Наталія Войтенко, тільки за останній тиждень в ході оперативних заходів фіксували не менше одного факту вилучення наркотиків кожного дня. Під час особистого огляду 30-річного непрацюючого громадянина вилучили 600 г марихуани. У 44-річного чоловіка знайшли 20 мл розчину опію. Наївно сподівався засуджений Перехрестівської ВК 1978 року народження отримати разом з посилкою наркотики: 4 г марихуани вилучили при огляді передачі.

 

 

«Відзначилося» село Хмелів за кількістю виявлених наркоманів. 21-річний мешканець села тримав вдома цілий притон для виготовлення та вживання наркотиків. Його односелець тривалий час займався збутом марихуани. А ще 60-річний пенсіонер вдома тримав наркотики.

 

 

Помічник Роменського міжрайонного прокурора Ілля Резніченко зауважує, що середній вік сучасного наркомана – 14-16 років. Таку молоду людину наркотики ламають дуже швидко і залишають мало шансів на те, що підліток з власної волі припинить їх вживати. Молодь через легковажне ставлення до свого життя не помічає, як втягується у смертельно небезпечну гру – наркоманію. Масштаби проблеми наркоманії стають все більш катастрофічними і непередбачуваними.

 

 

Іванна Соловей

 

 

Врізка-зірочка

 

 

За вживання наркотиків законодавство України передбачає відповідальність у вигляді позбавлення або обмеження волі, арешт або штраф.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Вулиця Руденко
Вулиця Руденко