Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

До виборів готові
Вісті Роменщини
Четвер, 26 листопада 2009, 09:33      Ромни, Сумська область

Про підготовку до виборів, кадрові питання й використання політиками чорного піару йшлося на прес-конференції народного депутата України, політолога Володимира Полохала (БЮТ).

 

- Протягом  двох тижнів проведено колосальну організаційну, кадрову роботу, сформовано всі районні, міські виборчі штаби, розпочав роботу обласний штаб, - зазначив він. - Сумщина є базовим регіоном для БЮТ, і у нас є всі можливості для отримання в регіоні максимально переможного результату.

 

За словами нардепа, представники Блоку Юлії Тимошенко протягом виборчої кампанії спрямують свою діяльність не лише на роботу з виборцями, проведення агітаційних, організаційних заходів, але й на забезпечення прозорості й відкритості процесу волевиявлення та об'єктивного встановлення результатів.

 

- Крім того, штаб  орієнтуватиме актив нашої політичної сили долати опір реалізації урядових ініціатив по земельних питаннях, проблемах розвитку АПК, підпри­ємництва тощо, - підкреслив народний обранець.

 

Володимир Полохало закликав працівників облдержадміні­страції не використовувати на цих виборах адміністративний ре­сурс і не гальмувати проведення в життя урядових ініціатив.

 

Вже сьогодні зафіксовано використання брудних виборчих технологій на Сумщині, наголосив депутат. На його думку, є незаконною та суперечить нормам чинного законодавства антиреклама БЮТ Олександром Пабатом, представником Всеукраїн­ського громадського руху "Народна армія спасіння", що нещодавно з'явився на Сумщині. Направлене депутатське звернення до представників правоохоронних органів щодо виявлення та притягнення до відповідальності винних осіб, вжиття заходів прокурорського реагування.

 

Володимир Полохало назвав ще один факт чорного піару, що, як він переконаний, використали представники Партії регіонів - розповсюджені чутки про начебто досягнуті домовленості Юлії Тимошенко про поставки компресорів з Китаю в Україну, що позбавляє спроможності працювати СНВО ім. Фрунзе. За офіційною інформацією заступника міністра економіки Валерія Пятницького, який відповідає за зовнішньоекономічний напрямок в уряді, жодних угод з цього приводу між Китаєм та Україною немає.

 

Северин НАДОЛЬКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

15
15