Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Дівчата-грабіжниці
Вісті Роменщини
Вівторок, 17 листопада 2009, 11:14      Ромни, Сумська область

Було далеко за північ, коли до наряду патрульної служби міліції Сумського міського управління ГУМВС звернулася молода сумчанка. Збентежена дівчина розповіла, що три хвилини тому її побили та пограбували дві невідомі зловмисниці. Причому сталося усе в центрі міста, на площі Незалежності.

 

Дізнавшись про прикмети юних грабіжниць і напрямок, у якому вони втекли, міліціонери кинулись навздогін. Вже за п'ять хвилин вони затримали зловмисниць. Ними виявилися 17-річна сумчанка та 18-річна жителька приміського села. Викрадені речі: жіночу сумку, гроші, мобільний телефон, документи та ювелірні вироби у дівчат вилучили. Порушено кримінальну справу за ч. 2 ст.186 КК України.

 

Пограбування розкрили по гарячих слідах, бо потерпіла відразу ж звернулася до міліції, чітко описала нападниць. Їй пощастило. Але питання в іншому. Чому батьки не контролюють своїх дітей, які тиняються вулицями вночі, провокуючи зловмисників, або навпаки, - шукаючи жертву?

 

Звичайно, батьків, які ухиляються від виконання своїх обов'язків, можна притягти до адміністративної відповідальності згідно зі ст. 184 КУАП. Але кому від цього стане краще? Діти, виховані вулицею, можуть стати на слизький шлях криміналу. Прикладом цьому є дівчата-грабіжниці. Крім того, потерпіла могла стати жертвою агресивніших однолітків.

 

Володимир КУЗЬМЕНКО, 

начальник сектора зв'язків

з громадськістю Сумського міського управління міліції.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

18
18