Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

«Естафета добра»
Вісті Роменщини
Вівторок, 17 листопада 2009, 11:02      Ромни, Сумська область

Під такою назвою більше місяця тривала акція в Роменському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Завдяки цьому жодна родина, яка перебуває на обліку, не залишилась без уваги. За підтримки Всеукраїнського благодійного фонду "Серце Батьківщини" більше 50 сімей, що потребували допомоги, отримали одяг, іграшки та багато іншого. Окрім цього, в загальноосвітню школу-інтернат передано спортивні костюми для футбольної команди, медикаменти - у дитяче відділення центральної районної лікарні. Речі також потрапили і до Товариства Червоного Хреста.

 

Свідчать слова вдячності:

 

"Я виховую 3-х дітей, не працюю. Тому в основному всі гроші витрачаємо на їжу. Для мене важко купити одяг для всіх дітей. І тому, коли мені привезли пральний порошок, каву, одяг та іграшки, я була дуже рада. але найбільше зраді­ли мої діти. Щиро вдячна людям, які зробили для нас такий подарунок.               

Лариса."

 

"Коли втратила роботу, відчула відчай і страх: як жити далі, утримувати сім'ю? На продукти вистачало грошей, які виплачують через центр зайнятості населення. Одяг, взуття та іграшки ми більше не купували. Моїй доньці 5 років. Вона дуже любить малювати та гратися м'якими іграшками. Нам були потрібні одяг та взуття, але ми розуміли, що для нас це розкіш. Дякую Богові та людям за надану допомогу. Добре, що ще є люди, які не байдужі до чужих проблем.

Тетяна."

 

Міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді дякує Роменському осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Батьківщина молода" за участь у наданні адресної допомоги родинам. Щиро вдячні Всеукраїнському благодійному фонду "Серце Батьківщини". Ваше милосердя стало краплиною радості для людей, подарувало їм життєву надію, віру в добро і справедливість.

 

Ірина ГАЛЬЧЕНКО,

головний спеціаліст міського ЦСССДМ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

3
3