Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
Вісті Роменщини
Понеділок, 16 листопада 2009, 09:03      Ромни, Сумська область

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

від 2.11.2009 р. № 206 м. Ромни

Про заходи щодо попередження в місті масового розповсюдження грипу і гострих респіраторних інфекцій

 

Відповідно до Законів України "Про місцеві державні адміні­страції", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", "Про захист населення від інфекційних хвороб", на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2009 року № 1152 "Про запобігання поширенню грипу типу А/Н1N1/Каліфорнія/04/09 і гострих респіраторних захворювань серед населення", наказу МОН України від 30.10.2009 р. № 996 "Про тимчасове призупинення навчального процесу у навчальних закладах та установах освіти", відповідних наказів обласного управління освіти і науки, розпорядження голови Сум­ської обласної державної адміні­страції від 30.10.2009 р. № 604 "Про заходи щодо попередження в області масового розповсюдження грипу і гострих респіраторних інфекцій", враховуючи епідемічну ситуацію в Терно­піль­ській, Львівській, Івано-Фран­ківській та інших областях України, з метою недопущення переходу захворюваності на грип в епідемію з високим рівнем інтенсивності, своєчасного реагування та здійснення комплексу про­філактичних, протиепідемічних і протиепізоотичних заходів:

 

1. Ввести в дію Комплексний план заходів щодо боротьби з грипом, іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями в м. Ромни,  в тому числі грипу А/Н1N1/Каліфорнія/04/09 та пташиного грипу, на епідемічний се­зон 2009-2010 років, затверджений рішенням міської комісії з питань ТЕБ і НС від 29.10.2009 року.

2. Запровадити посилений протиепідемічний режим у місцях масового перебування людей (вокзал ст. Ромни, автовокзал, ринок), дитячих  дошкільних за­кладах, загальноосвітніх школах, вищих навчальних закладах, на об'єктах торгівлі та громадського харчування, побутового обслуговування, в аптеках, перукарнях, філіях банків та на підприємствах, транспорті, в установах, організаціях, лікувально-профі­лактичних закладах усіх форм власності.

3. Заступнику міського голови з гуманітарних питань забезпечити цілодобову роботу міської надзвичайної протиепідемічної комісії та цілодобове чергування фахівців у лікувально-профілактичних закладах міста і спеці­алістів Роменської районної СЕС.

4. Начальнику відділу освіти, директору Роменської школи-інтернату, директорам вищих навчальних закладів міста:

4.1. Призупинити навчальний процес у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих і позашкільних навчальних закладах міста з 2 по 23 листопада 2009 року або до особливого розпорядження.

4.2. Забезпечити закриття дошкільних навчальних закладів міста з 2 листопада 2009 року на три тижні.

4.3. Забезпечити роботу Роменської школи-інтернату в карантинному режимі відповідно до розробленої Міністерством охорони здоров'я України (лист від 1.11.2009 року, вих. № 04.01.10-988) "Пам'ятки для запобігання розповсюдженню грипу в закритих дитячих установах".

4.4. На період карантину призупинити проведення культурно-розважальних та спортивних заходів, відмінити роботу гуртків.

4.5. Посилити контроль за організацією харчування дітей у школі-інтернаті, збільшити в щоденному раціоні кількість продуктів, що сприяють підвищенню імунітету, зокрема фруктів, овочів, проводити обов'язкову С-вітамінізацію готових страв.

5. Створити цілодобову "гарячу" телефонну лінію щодо ін­формування населення з пандемічного грипу А/Н1N1/ в ЦРЛ та районній СЕС: 2-27-06, 2-14-83, 3-26-63 та в робочий час: 2-25-37, 2-16-21.

6. Керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності:

6.1. Забезпечити виконання Комплексного плану заходів що­до боротьби з грипом, іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями в м. Ромни,  в тому числі грипу А/Н1N1/Каліфорнія/04/09 та пташиного грипу, на епідемічний се­зон 2009-2010 років, затвердженого рішенням міської комісії з питань ТЕБ і НС від 29.10.2009 року.

6.2. Забезпечити обов'язкове введення масочного режиму.

6.3. Взяти під особистий контроль забезпечення температурного та протиепідемічного режиму в приміщеннях.

6.4. Створити достатній запас дезінфекційних засобів, забезпечити регулярне вологе прибирання та провітрювання приміщень.

6.5. Не допускати до роботи осіб з ознаками захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції.

6.6. Вишукати кошти для закупівлі протигрипозної вакцини та організувати щеплення проти грипу працівників.

6.7. Рекомендувати призупинити роботу розважальних за­кладів на період карантину.

7. Начальнику відділу з питань внутрішньої політики, планування та кадрового забезпечення у разі ускладнення епідемічної ситуації в місті запровадити "швидкий рядок" по телебаченню з метою оперативного інформування населення.

8. Головному лікарю Роменської ЦРЛ Гуньковій В.В.:

8.1. Ввести в дію карантин по грипу в лікувально-профілактичних закладах.

8.2. Забезпечити повну готовність госпітальної бази ЦРЛ для надання медичної допомоги хворим на грип.

8.3. Максимально забезпечити обслуговування хворих на ГРВІ вдома.

8.4. Забезпечити консультації з питань проведення щеплень проти грипу та організувати їх проведення на базі ЦРЛ.

9. Головному лікарю Роменської районної СЕС Бойку М.Г.:

9.1. Посилити держсанепідемнагляд на підконтрольних об'єктах з метою дотримання належного протиепідемічного режиму роботи.

9.2. Підготувати для населення пам'ятки про заходи щодо запобігання захворюванню на ГРВІ та проводити постійну роботу в ЗМІ щодо висвітлення питань профілактики грипу.

10. Виконавцям забезпечити інформування виконавчого комітету міської ради про виконання завдань, передбачених цим розпорядженням, до 12 листопада 2009 року.

11. Відділу з питань внутрішньої політики, планування та кадрового забезпечення забезпечити інформування населення через засоби масової інформації про епідемічну ситуацію в місті та здійснювані протиепідемічні заходи.

12. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова

         П.І. ПОМАРАН.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг