Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини «Українська платформа» – команда однодумців
«Українська платформа» – команда однодумців
Вісті Роменщини
П'ятниця, 06 листопада 2009, 10:56      Ромни, Сумська область

17 жовтня проведені установчі збори по створенню Роменської районної організації політичної партії "Українська платформа". Присутні на зборах п’ять членів партії та п’ять кандидатів-однодумців одноголосно прийняли це рішення. Головою Роменської районної організації обрано І.І. Щербака.

 

У своєму виступі він зазначив, що його та колег приваблює за­пропонована партією програма діяльності в сфері економіки, яка передбачає економічний лібералізм з мінімальним, раціонально обґрунтованим втручанням держави в сферу підприємництва. На жаль, сьогодні мале та середнє підприємництво не може ефективно розвиватись через  недосконалу систему регулювання економічних відносин та відсутність простої, зрозумілої та головне - стимулюючої підприємництво системи оподаткування. Існуючі нині політичні сили, що знаходяться при владі та об'єднують у своїх рядах олігархів, не можуть і не хочуть змінювати систему.

 

"Українська платформа" є командою однодумців, здатних вирішувати економічні та соціальні проблеми, що постають перед спільнотою та окремими громадянами.                      

 

Северин НАДОЛЬКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009