Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини З думкою в серці про людей
З думкою в серці про людей
Вісті Роменщини
Четвер, 08 жовтня 2009, 08:13      Ромни, Сумська область

У кожній справі повинен бути орієнтир, до якого рухається той, хто бажає досягти мети.

 

Сповна реалізовувати свій потенціал і працювати на благо громади області - саме до цього прагне наш земляк, голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Іванович Лаврик.

 

А ще він ніколи не забуває про свою малу батьківщину, завжди опікується проблемами рідного Ромна і багато робить для його осучаснення, розвитку. Микола Іванович щирий і відкритий у спілкуванні, будь то телефонна розмова чи бесі­да у службовому кабінеті. Достатньо було директору Роменського коледжу Державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана" Н.А. Рудь звернутися до нього з проханням щодо вирішення проблем, які вже не один рік турбують мешканців вулиці Горького, як Микола Іванович відразу ж відгукнувся й узяв питання під особистий контроль.

 

Тисячний колектив викладачів, студентів та працівників Роменського коледжу Державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана" щиро дякує голові Сумської обласної державної адміністрації Миколі Івановичу Лаврику за сприяння у вирішенні нагальної проблеми - асфальтування вулиці Горького та тротуару поблизу коледжу. Саме цією дорогою прямують колежани до свого навчального закладу й теплими словами подяки згадують Миколу Івановича.

 

Щиро бажаємо, щоб кожен день для випускника нашого навчального закладу, очільника області був успішним і ефективним, наповнював енергією та натхненням для подальшого вдосконалення і підтвердження високого статусу людини "з думкою в серці про людей".

 

Колектив Роменського коледжу КНЕУ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел