Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Мадонна із Краснодона
Вісті Роменщини
Четвер, 08 жовтня 2009, 08:11      Ромни, Сумська область

- О пів на десяту я вас чекатиму, - прозвучав приємний голос Тетяни Біленко, директора спортивно-технічного клубу ТСОУ.

 

- Гаразд, - адресував їй у відповідь. А потім подумав, скільки й знаю це товариство, бо свого часу навчався на курсах мотоциклістів, згодом автомобіліста-водія, даний під­розділ очолювали чоловіки, здебільшого військові відставники. А тут жінка - ніжна, з тонкими рисами обличчя, привабливою посмішкою, білявка. Якось незвично. За традицією прибув на вулицю Артема, 9 на п'ять хвилин раніше. З приміщення адмінчастини чувся запах фарби.

 

- Завершуємо ремонт та наводимо ажур, - привітавшись мовила жінка-маляр. - Наша начальниця полюбляє, щоб і в службових кабінетах, і на території установи була чистота й порядок.

 

Окинувши оком територію, зрозумів, що так воно і є.

 

- Михайлівна щойно виїхала. І не сказала коли буде, - повідомили в бухгалтерії.

 

- Ось тобі й маєш, - промайнула думка. - А домовлялися ж.

 

Та рівно о 9.30 год. біля вхідних дверей зупинилася вишневого кольору "дев'ятка" з написом "учбова".

 

- У нас дисципліна наближена до військової, - говорить ставна керівниця, - а отже, слів на вітер ніхто не кидає. Точ­ність і пунктуальність - наше кредо.

 

У тісненькому кабінеті на завантаженому діловими паперами столі яскравіли росою свіжі троянди.

 

- Ви часом не іменинниця? - вирвалося мимоволі.

 

- Ні, що ви, це, так би мовити, для прикраси приміщення. Та й працюється веселіше, дивлячись на квіти.

 

- Принагідно і запитання: "Як освоїлися на новому місці, чи є труднощі, проблеми?"

 

- Це для мене не новина, - відповіла Тетяна Михайлівна. - Я ж маю спеціальність інженера автоматичних систем управління (АСУП). Провели благоустрій на закріпленій території, підлаштували матеріальну базу тощо. Готуємо водіїв категорій "А", "Б","С". Наш підрозділ єдиний в області, який має таку аудиторію, бо навчають майбутніх водіїв досвідчені викладачі-інструктори.

 

Тетяна Михайлівна народилася в шахтарській інтелігент­ній сім'ї знаменитого міста Крас­нодон. Навчалася в Хар­ків­ському інституті радіоелектроніки. Тут же одружилися з роменцем Володимиром Біленком. Розподіл був на підпри­ємства Харкова. Та постала проблема житла. Тож Володимир Григорович запропонував Ромни. Хоч згодом їх сімейні узи розірвалися.

 

Тетяна вподобала древній Ромен. Працювала на заводі АТС, потім 19 років на заводі "Поліграфмаш". А коли там захиталися підвалини, довелося шукати інше місце. У пригоді стало повідомлення в міськра­йонці про те, що у виконкомі створюється новий відділ, куди потрібні фахівці. В конкурсі виборола першість на місце керів­ника підрозділу, за що вдячна тодішньому міському голові Володимиру Андрусенку. Невдовзі очолила управління праці і соцзахисту населення міськвиконкому. Одинадцять років тримала в руках цей порт­фель. Принципова і вимоглива. З таким характером не всім подобалася. Але в кінцевому результаті діяльності завжди був плюс, за що керівницю заохочувало вище начальство. Коли Т.М. Біленко досягла пенсійного віку на державній службі, друзі й запропонували очолити спортивно-технічний клуб, де звільнився попередник.

Задзвенів мобільний телефон, якого господарка довгенько шукала в сумочці.

 

- Вибачте, - це внук Анд­рійко.

 

Закінчивши з Києвом розмову, Тетяна Михайлівна мовила: "Ой, ці внуки! Складається таке враження, що їх любиш більше, ніж дітей".

 

- Можливо, й нескромне запитання: "Який банк ощасливлює вас "пенсійними внес­ками"? - запитав на закінчення.

 

- Будь ласка, ніяких секретів, облюбувала "УкрСиббанк". Не шкодую. Швидко і якісно виконуються всі операції та й непоганий "додаток" у ви­гляді процентів на залишок коштів на пенсійному рахунку. А що ще треба. Рекомендую й іншим роменцям скористатися його послугами.

 

Федір ОСИКА.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

5
5