Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

«Ніхто, крім нас»
Вісті Роменщини
Четвер, 24 вересня 2009, 08:22      Ромни, Сумська область

З таким девізом воювали воїни-інтернаціоналісти в Афганістані. На урочистостях з нагоди Дня працівників цивільного захисту ці ж слова, додавши їх до гасла МНС "Запобігти. Врятувати. Допомогти", сказав про службовців 2-го Спеці­ального центру швидкого реагування його начальник, "афганець" Сергій Біляєв.

 

Проте зовсім не суворі воїни вітали гостей на Дні відкритих дверей у центрі. Лише захист людей нагадує про спорід­неність їх роботи з військовою справою. Головне завдання - рятувати й допомагати. Можливо, саме тому святкування розпочалося з молитви - освячення храму, який рятувальники звели власними силами на території підрозділу. Таїнство провів владика Сумський і Охтирський Євлогій.

 

Незвичайні техніка й спец­обмундирування МНСівців на виставці, що пройшла в центрі міста, привабили і дорослих, і малих. Найбільше задоволення усі отримали від спілкування з вихованцями кінологічного центру - спеціально навченими собаками. Зважаючи на їх нелегкий досвід роботи, дивував життєрадісний настрій жвавих безтурботних песиків.

 

Святковому концерту передували нагородження відзнаками МНС, міської та районної влади, які вручили міський голова Павло Помаран, перший заступник голови райдержадмі­ністрації Валерій Білоха, а також дострокове присвоєння чер­гових звань  кращим праців­никам центру.

 

Денис МЯГКОВИЧ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня