Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Перша лінійка для дошкільнят
Перша лінійка для дошкільнят
Вісті Роменщини
Понеділок, 07 вересня 2009, 07:13      Ромни, Сумська область

Вихованець не кожного дитсадка може похвалитися, що стояв на першовересневій лінійці поряд з одинадцяти­класниками. Донедавна про це не мріяли й дошкільнята в Гришиному. Та цього року Перше вересня вони зустріли вже разом зі школярами.

Гришинську школу реорганізували у навчально-виховний комплекс, об'єднавши з до­шкільним навчальним закладом, а також Салогубівською ЗОШ. З цієї нагоди на свято першого дзвоника завітали голова райдержадміністрації П.М. Кривогуз, головний спе­ці­аліст відділу освіти РДА О.П. Шаповалова. Вони прибули з подарунками - подякою колишньому керівнику школи Л.Г. Мудранинець, холодильником для закладу й буквариками для підготовчої групи дошкільнят (цього року першого класу немає, проте вже наступного за парту сяде сім первачків). Олена Шаповалова також зачитала вітання Президента України Віктора Ющенка з нагоди Дня знань.

Гришинська - єдина школа сільради, а тому незабаром її уч­нів, яких уже більше ста, під­во­зитиме новий великий автобус. Поки що працюватимуть осві­тян­ська та приватна "ГАЗельки". Крім того, створення навчально-виховного комплексу розширило можливості освітньо-виховної установи. Дитячий садок раніше був "літнім". Опалення і водопровід у ньому відремонтували після створення НВК, що перетворило заклад у всесезонний. Цьому посприяли районна влада, а також директор ТОВ "Ромнигазбуд" І.Г. Батій. Ці заходи також дали можливість перевести початкові класи в приміщення дитсадка. Раніше уроки доводилося проводити навіть у шкільному коридорі або їдальні. Сільський голова (вона ж - голова батьківського комітету) В.А. Довганич, директор школи В.І. Сердюк подякували за допомогу в реорганізації владі, а також благодійникам - ДП "Інтер-Агро" і ТОВ "Ромнигазбуд".

Перший дзвоник покликав школярів за парти, дошкільнят - до захоплюючої подорожі, що з часом приведе в країну знань, яка відтепер стала ближчою.

Денис МЯГКОВИЧ

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Світковий ріжок
Світковий ріжок