Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Не чекаючи "білих мух"
Вісті Роменщини
Вівторок, 18 серпня 2009, 09:44      Ромни, Сумська область

Минулого вівторка на апаратній нараді в міськвиконкомі першим питанням порядку денного було "Про стан виконання рішення виконкому від 20.05.2009 р. "Про підготовку підприємств та організацій міста до осінньо-зимового періоду 2009-2010 років". Слово для інформації міський голова Павло Помаран надав Михайлу Кочерзі, начальнику головного управління міського господарства (ГУМГ).

 

Михайло Григорович досить детально проаналізував стан справ у всіх галузях, розповів, що робиться на різних ділянках. Зокрема, котельні міста підготовлені на 60%. Далі звучали конкретні цифри, квадратні та погонні метри, інформація про обсяги водо- і газопостачання. В усьо­му відчувалося, що керівник, як мовиться, володіє ситуацією конкретно й до дріб­ниць.

 

- У нас робота ведеться щоденно, стабільно, якісно, і "білі мухи" не застануть зненацька, - підкреслив доповідач.

Це, звичайно, похвально.

 

У всеозброєнні планують зустріти наступну зиму і керів­ники житлово-комунальних підприємств, закладів освіти та лікарень. Про це вони запевняли у своїх виступах.

 

Дискусійною була проблема будинку на вул. Прокопенка. Ні господар - КМП "Моноліт", ні ліквідатор цим об'­єктом не опікуються, а отже, він, виявляється, в такому разі нічийний. Міський голова дав доручення запросити на розмову згаданих відповідальних осіб і врешті-решт розірвати цей гордіїв вузол. Адже від їх байдужості потерпають люди, які там мешкають. Павло Помаран також висловив невдоволення неузгодженими діями райсанепідемстанції та ГУМГ. Одна сторона видала іншій припис, у якому санепідемстанція погрожує закрити сміттєзвалище, що на землях Пустовій­тівської сільради.

 

- Це вам не жарти, а досить серйозна справа, і про такі речі мають бути поінформовані керівники міста, - наголосив Павло Іванович. Він зажадав від заступників та керівників усіх служб предметно вивчити і до кінця тижня позитивно вирішити проб­лему.

 

Мова йшла також про ава­рійні дерева, ліквідацію заборгованості за всіма видами комунальних платежів, а також про благоустрій Ромен.

 

На нараді розглянуто й інші питання, внесені до порядку денного.

 

Федір ОСИКА.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Ромни
Ромни