Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Державна соціальна допомога
Державна соціальна допомога
Вісті Роменщини
Вівторок, 18 серпня 2009, 09:32      Ромни, Сумська область

Відповідно до чинного законодавства України у сфері соці­ального захисту населення окремим категоріям громадян призначаються соціальні допомоги з урахуванням сукупного доходу сім'ї та її майнового стану: житлові субсидії, державна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям, допомога по догляду за дитиною до досяг­нен­ня нею трирічного віку, до­помога на дітей одиноким матерям.

 

Державні соціальні допомоги призначаються відповідно до задекларованих доходів та на підставі методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги. Со­ціальними інспекторами проводиться перевірка достовірності та правильності задекларованих доходів сімей, що звертаються за призначенням соці­альних допомог, та права на їх призначення, використовуючи інформацію органів державної податкової адміністрації та всіх офіційних джерел. У разі встановлення факту подання громадянами неповної або неправдивої інформації про доходи та майновий стан проводиться перерахунок призначеної допомоги та визначається сума, надміру виплачена отримувачу допомоги, яку він повинен повернути. У таких випадках до громадян застосовуються санкції щодо припинення допомоги від 1 місяця (призначення субсидій) до 6 місяців (призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'­ям).

 

Суми державної соціальної допомоги, виплачені надміру внаслідок зловживань з боку громадян (у результаті подання документів із свідомо неправдивими відомостями, неподання відомостей про зміни у складі сім'ї, приховування обставин, які впливають на призначення і виплату державної допомоги тощо), стягуються згідно із законом.

 

Якщо особа, яка повинна повернути суму надміру отриманої соціальної допомоги, не повертає її в установлений термін, управління праці та соціального захисту населення звертається з позовною заявою до суду про стягнення боргу в примусовому порядку.

 

Тетяна ОКОПНА,

головний державний соціальний інспектор УПСЗН міськвиконкому.

Анжела КУРІНА,

головний державний соціальний інспектор УПСЗН райдержадміністрації.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9
9