Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Канікули – пора відпочинку і турбот
Канікули – пора відпочинку і турбот
Вісті Роменщини
Вівторок, 11 серпня 2009, 12:37      Ромни, Сумська область

Координаційна рада з питань оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей і молоді влітку збирається щотижня ще з травня. У розпалі літніх канікул на її розширеному засіданні вже планували оздоровчу кампанію наступного року, аналізували успіхи й недоліки цьогорічної.

 

Вів зустріч голова ради, заступник міського голови Володимир Книга, звітували керівники різноманітних галузей. Найґрунтовніше розповіли про літні заходи начальники відділів освіти міськвиконкому - Зінаїда Горбик, у справах сім'ї та молоді - Олена Кревсун. Вони, зокрема, відзначили, що фінансування кампанії зросло у порівнянні з минулим роком. Профільні, пришкільні табори і майданчики, заміський оздоровчий табір "Вогник" перейняли вагому частину літніх завдань освітньої галузі.

 

Надійною підмогою вже не перший рік поспіль стає наметовий табір громадської органі­зації "Козацький рукопаш" під патронатом Спеціального аварійно-рятувального загону МНС, а також оздоровча група при дитячому відділенні ЦРЛ. Переможці конкурсу на кращий проект з патріотичного виховання - учні СЗОШ № 2 і ЗОШ № 9 - набиралися сил у пересувних таборах наметового типу обласного значення. Саме від них присутні могли дізнатися про враження від літа-2009. Цей вид відпочинку все ще досить незвичний для багатьох дітей. Але, запевнили табірники, лише протягом перших трьох виснажливих днів, коли потрібно облаштувати власний побут на природі.

 

Канікули, безперечно, запам'ятаються чудовими враженнями. Хоча проблемний спектр завдань залишається. Учасники зустрічі одностайно погодилися, що поліпшення, передусім, потребує харчування в оздоровчих закладах. Варто уріз­номанітнювати й види дозвілля. "Вогник", що мало змі­нився з середини минулого століття, залишається єдиним на Роменщині. Його реконструкція - одне з найактуальніших перспективних завдань. Крім того, з наступного року вводяться нові вимоги експлуатації закладів оздоровлення і відпочинку, їх сертифікація. Вже цього року вимоги стали жорсткішими, зокрема щодо харчування, - заборонено продукти з шкідливими добавками (цукерки, йогурти, вафлі та ін).

 

Денис МЯГКОВИЧ.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

32
32