Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Роменські поштарі - кращі з кращіх
Роменські поштарі - кращі з кращіх
Вісті Роменщини
Середа, 29 липня 2009, 11:39      Ромни, Сумська область

Закінчилась передплатна кампанія на друге півріччя 2009 року. В Укра­їнському державному підпри­ємстві поштового зв'язку підбито підсумки, які показали, що вже вдруге Сумська область перша в Україні, а Центр поштового зв'язку № 3 м. Ромни - перший серед підприємств поштового зв'язку. Передплачено майже 82 тисячі примірників видань, що становить 101% показника тиражів аналогічного періоду минулого року.

Успішне проведення передплати свідчить про активну позицію наших клієнтів. Хотілося б відзначити та подякувати тим керівникам підпри­ємств і установ, які вважають передплату для свого підприємства та своїх працівників не просто для "галочки", а важливою справою, тому й ставлення до цього у них відповідальне. Серед сільських рад най­краще пройшла передплата в Андрі­яшівській, Бобрицькій, Глинській, Коржівській. Завжди передплачують видання своїм працівникам локомотивне депо, Роменська дистанція колії, завод "Буддеталь". Відповідально ставляться до проведення передплатної кампанії школа-інтернат, міська та районна бібліотеки, центральна районна та Перша обласна спеціалізована лікарні.

Серед відділень поштового зв'язку слід відзначити хорошу роботу з проведення передплати міських відділень № 1 (Н.О. Бойко), № 4  (В.П. Лисенко), № 9 (Т.Б. Северин), сіл Анастасівка (В.В. Дроздовська), Андріяшівка (Н.В. Носенко), Біловод (О.В. Бабич), Великі Бубни (Л.П. Комлик), Глинськ (В.М. Сергієвська), Калинівка (Т.І. Кривогуз), Коновали  (Г.М. Вовк), Перекопівка  (Т.В. Павлик), Пустовійтівка (Н.М. Грицай), Рогинці (Т.А. Бабич), Сміле (Л.М. Пономаренко), Хоминці (Н.В. Костоглод).

Але завершення передплатної кампанії на друге півріччя цього року не означає, що передплачувати те чи інше видання більше не можна. Навпаки, протягом всього року кожний, завітавши до будь-якого відділення поштового зв'язку або звернувшись до листонош, може передплатити видання, яке є в Каталозі періодичних видань. Телефоном 2-12-57 у вас є можливість отримати потрібну інформацію щодо порядку оформлення та умов передплати. Ми пропонуємо широкий вибір видань за уподобаннями та запрошуємо до співпраці з нами як індивідуальних передплатників, так і підприємства та організації. Кожен може підібрати для себе та своєї родини цікаві та до­ступні видання і оформити перед­плату як подарунок рідним та близьким у будь-який населений пункт України.

Однією з найпопулярніших газет серед населення міста і району залишається "Вісті Роменщини", яка найбільш якісно та об'єктивно ви­світлює соціальне та економічне життя регіону. На друге півріччя  її  передплачено 4501 примір­ник. Перевагу міськрайонці надають жителі сіл Сміле, Коржі, Бобрик, Андріяшів­ка, Перекопівка. Передплата здій­снюється як за готівку, так і за безготівковим розрахунком.

Запрошуємо всіх завітати до відділень поштового зв’язку  і передплатити свої улюблені видання.

Центр поштового зв’язку № 3 м. Ромни охоплює мережею три ра­йони - Роменський, Недригайлівський та Липоводолинський. Ми гарантуємо своєчасну доставку періодичних видань кожному перед­платнику. Водночас незадовільний стан абонгосподарства тривалий час турбує не тільки споживачів, а й поштовиків. Останнім часом збіль­шився потік скарг від населення стосовно незадовільного стану поштових скриньок. А у під'їздах деяких нових багатоповерхівок взагалі немає секцій для доставки мешканцям поштових відправлень.

Відповідно до ст. 23 Закону України "Про поштовий зв'язок" при­дбання, установка та утримання в належному стані поштових скри­ньок здійснюється власниками житлових та адміністративних будинків. Як правило, ними виступають місцеві ради, іноді (якщо це відомче житло) - певні установи і рідко - товариства спів­власників багатоквартирних будинків, які взяли будинок на баланс. На жаль, сьогодні органи ви­конавчої влади не бажають брати на себе ніяких зобов'язань щодо виділення коштів для поліпшення стану абонентського господарства. Установи та вищеназвані товариства теж не проявляють у цьому питанні ініціативи. Така ситуація дуже непокоїть поштовиків. Тому ми постійно порушуємо питання неналежного стану абонгосподарства перед органами влади різних рівнів.

Пошта, зі свого боку, готова надавати будь-яку організаційну та консультативну допомогу у вирішенні проблеми. Але головне - аби депутати місцевих рад повернулись обличчям до потреб мешканців своїх населених пунктів і виділили кошти на ремонт абонентських поштових скриньок і шаф. Хоча, зрештою, це можуть бути не лише бю­джетні кошти, а й спонсорські чи населення. Вкладені у ремонт чи при­дбання скриньок гроші - це, окрім всього сказаного, ще й важлива складова забезпечення комфортабельності житла. Якщо ми хочемо жити зі зручностями, то треба про це подбати.

Микола ГРЕК,

начальник ЦПЗ № 3.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

034
034