Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Залишки грального бізнесу
Залишки грального бізнесу
Вісті Роменщини
Середа, 29 липня 2009, 11:37      Ромни, Сумська область

Міністерство внутрішніх справ вживає заходи щодо недопущення незаконної діяльності колишніх гральних закладів. Створено робочі та мобільні групи для організації й проведення відповідних комплексних заходів, а також оперативного реагування на звернення громадян.

Силами територіальних підрозділів МВС протягом доби організовується відпрацювання всіх без винятку об'єктів, про які згадують у повідомленнях громадяни. Коментуючи вжиті заходи, міністр Юрій Луценко зазначив:

- Сьогодні можна стверджувати, що лише 10% сигналів підтверджуються, в інших випадках - або вже нема автоматів, або заклади закриті, або адреси неіснуючі... Я впевнений у тому, що сьогодні ми не маємо вже справу з тим страшним спрутом, який знищував доходи українських громадян, втягуючи їх просто в хворобу з одного боку, з іншого - в злидні. Це найкращий метод позбутися всієї корупції, мафіозності та збитків для людей у даному напрямку. Я можу запевнити, що сьогодні вже не маємо великомасштабної афери, яка була ще місяць тому. Рештки її, звичайно, в робочому порядку, з допомогою людей будемо добивати.

Просимо повідомляти про незаконну діяльність колишніх гральних закладів телефоном 8-800-507-30-90.

Департамент зв'язків із громадськістю

МВС України.

 

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм