Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Нагороди, а також буденне
Нагороди, а також буденне
Вісті Роменщини
Четвер, 04 червня 2009, 10:32      Ромни, Сумська область
Розпочинати апаратні наради з приємного стає традицією міського голови П.І. Помарана. Цього разу в присутності керівників структурних підрозділів міськвиконкому, підприємств та організацій він вручив почесні відзнаки "Мати-героїня" Лідії Олександрівні Ковган і Ганні Григорівні Марченко, а також передав нагороду Парасковії Григорівні Каплун, яка не змогла взяти участь в урочис­тостях.

 

 

Ще одну приємну новину повідомив начальник ГУМГ М.Г. Кочерга. Завершився тендер на ремонт доріг міста. Його виграла Роменська філія "Облавтодору" (керівник І.О. Туник). Відновлюваних робіт потребує 7800 кв. м шляхового покриття. Виділено кошти на ремонт 3600 кв. м (перший транш вже надійшов), решту сподіваються отримати пізніше.

 

 

Тему продовжили доповіді про створення сприятливих умов життєдіяльності інва­лідів (цього року планується облаштувати пандусами сім установ, зокрема автовокзал, де роботи вже розпочалися), стан роботи зі зверненнями громадян у житлово-експлуатаційних організа­ці­ях (найбільше мешканці нарікають на стан м'яких покрівель і водопровід).

 

 

М.Г. Кочерга поінформував докладно про кожний об'єкт толоки. Найактуальніші - трав'яні газони, які потрібно підстригати. Розпочинається період боротьби з бродячими собаками. Неприємні моменти пов'язані з крадіжками рослин з міських клумб навіть у центрі Ромен, а також біля пам'ятників і на території центральної районної лікарні. Залишається лише сподіватися, що така участь не спіткає нові квіти, передусім чарівні канни, висаджені в місті нещодавно.

 

 

Юрій ПРОКОПЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9
9