Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Заплановане втілюється в життя
Заплановане втілюється в життя
Вісті Роменщини
Четвер, 04 червня 2009, 10:25      Ромни, Сумська область
У Стратегічному плані сталого розвитку міста і району передбачено проведення щоквартального моніторингу його виконання. Експерти проекту "Сталий територіальний розвиток" заслуховують звіти щодо реалізації запланованих заходів. Нещодавно відбулося засідання моніторингового комі­тету з виконання Стратегії сталого розвитку території.  

 

Працюючи вже більше року над її втіленням, у місті й районі виконані майже всі заплановані на цей період заходи. Нагадаємо, що критичними питаннями  є "Розвиток малого і середнього підприємництва та сільського господарства", "Розвиток комунальної інфраструктури", "Залучення інвестицій".   

 

 

Експерт проекту Галина Васильченко відзначила, що за перший квартал 2009 року зроблено немало: є напрацювання по "дорожній карті інвестора", створено відділ стратегії розвитку, інвестицій та підприємництва, налагоджено тісну співпрацю з бізнес-центром та громадським активом підприємців (проведення "круглих столів", семінарів, тренінгів), триває підготовка до випуску англомовного буклета "Ромни інвестиційні", вивчається питання мікрокредитування суб'­єктів господарювання за рахунок коштів міського та районного бюджетів. Особливо важливим є питання "Розвиток комунальної інфраструктури", адже воно пов'язане з міжнародною технічною допомогою, яка надходить у Ромни від Єв­росоюзу.

 

 

Тетяна ГОЛОВКО,
начальник відділу стратегії розвитку, інвестицій та підприємництва міськвиконкому.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Топольок
Топольок