Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Насиллю – ні!
Вісті Роменщини
Четвер, 04 червня 2009, 10:07      Ромни, Сумська область
Нещодавно на вокзалах України проходила всеукра­їнська акція під гаслом "Ні - насиллю!", організована Державною соціальною службою для сім'ї, дітей та молоді за ініціативи профспілки залізничників і транспортних будівельників України та під­тримки Укрзалізниці.До акції долучилися всі регіональні центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, які одночасно на вокзалах міст України надавали консультативні послуги, зокрема тим, хто знайомий з проблемою насильства.

 

 

 

Акцію підтримали і в Ромнах. Фахівці міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді чергували на залізничному вокзалі. Про їх присутність та місцезнахо­дження оголошували гучномовцем. Там же працювали волонтери, які інформували про діяльність, адресу центру та його послуги, розповсюджували тематичні буклети.

 

 

У такий спосіб працівники Роменського міського ЦСССДМ намагалися заявити про неприпустимість будь-якого прояву насильства, особливо  якщо це стосується дітей, молоді та їх родин, а також нагадали, що соці­альні працівники завжди поруч. Не варто залишатися з проблемою наодинці, краще звернутися за нашою адресою: м. Ромни, б-р Шевченка, 8, кім. 40, тел. 2-26-18 і отримати кваліфіковану допомогу.

 

 

Валентина ЖОГЛО,
директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня