Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Без 150 хвилин студенти
Вісті Роменщини
Вівторок, 26 травня 2009, 07:52      Ромни, Сумська область
ЗНО. Саме це буквосполучення, а не випускні екзамени вже другий рік поспіль навесні не дає спокою одинадцятикласникам. Зовнішнє незалежне оцінювання-2009 розпочалося в Ромнах з тестування з історії в ЗОШ № 7.

 

 

Реєстраційна тяганина, напевно, приносить учасникам ЗНО більше хвилювань, ніж освітня підготовка. Саме тому процедура дещо спростилася, але лише для учнів: тепер у пункті тестування достатньо пред'явити тільки документ, що посвідчує особу, - без запрошення, як це було минулого року, - розповів О.С. Кривець, уповноважена особа регіонального центру ЗНО, викладач фізичної електроніки СумДУ. Як і рані­ше, вчителів профільних предметів у цей час просто не пускають у школу. Крім того, відтепер громадськими незалежними спостерігачами можуть бути, зокрема, представники вузів лише інших областей.

 

 

Загалом глобальних змін у проведення тестування не внесли. Багато чого залежить від його організаторів безпосередньо на місцях. У сьомій школі, як зауважив О.С. Кривець, намагалися створити такі умови, щоб діти зосередилися лише на тестуванні, а не на організаційних моментах. Навіть сфотографувати реєстрацію не дозволили, щоб не відволі­кати майбутніх студентів зайвими хвилюваннями перед 150-ма хвилинами, протягом яких потрібно відповісти на купу запитань. 

 

 

Денис МЯГКОВИЧ.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Розминка
Розминка