Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Сільвиконкому – тверда трійка
Сільвиконкому – тверда трійка
Вісті Роменщини
Понеділок, 13 квітня 2009, 09:52      Ромни, Сумська область
Відбулася чергова оперативна нарада, яку провів перший заступник голови РДА В.О. Білоха. З питання “Про матеріали комплексної перевірки виконкому Сулимівської сільської ради щодо виконання делегованих пов­новажень органів виконавчої влади” інформував присутніх керівник апарату райдержадміністрації О.М. Даценко.

 

Як зазначив виступаючий, органами Сулимівської виконавчої влади у 2008 році розглянуто 25 питань. Серед них – про роботу зі зверненнями громадян, про хід виконання програми зайнятості населення, про виконання бюджету сільської ради та ін.

 

Сільська рада, незважаючи на брак коштів, працює над благоустроєм території села. На центральній вулиці встановлено паркани, відремонтовано пам’ятник загиблим воїнам. До цієї роботи залучаються ті жителі, які мають статус безробітних.

 

Відремонтували і поставили в “стрій” пожежну машину, здій­снюється чергування. Утримувати пожежну команду допомагає базове господарство ДП “Нафком-Агро”. Цей приклад важливо наслідувати іншим сільським радам, громадськості.

 

У віддаленому від центру селі люди живуть дружно, приходять одне одному на допомогу. Це підтвердило і свято “День села”. За розповідями очевидців, його організували так, що втерли носа “поважнішим” селам району, в яких проходили подібні урочистості.

 

Але перевіряючі більше зосереджували увагу на невирішених питаннях. Найболючіше з них те, що в селі немає медичного працівника, у Сулимівській школі – централізованого водопостачання. А ще в навчальному закладі не вирішене кадрове питання, вільними залишаються вакансії вчителів хімії, фізики, біології, музики. У селі працює виїзна торгівля, але місце для неї не облаштоване.

 

Роботу Сулимівської сільсь­кої ради (голова М.А. Оксак) перевіряючі визнали задовільною, але зобов’язали в місячний тер­мін розробити та затвердити заходи з усунення недоліків і негайно приступити до їх виконання.

 

Микола ГНАТЕНКО.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народні гуляння
Народні гуляння