Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Громадську раду очолив Володимир Таран
Громадську раду очолив Володимир Таран
Вісті Роменщини
Середа, 01 квітня 2009, 21:11      Ромни, Сумська область
Звіт і перевибори керівництва та затвердження перспективного плану дій – про це йшлося на засіданні громадської ради, яке провів її голова Володимир Таран.

 

– З моменту утворення громадської ради жодне важливе рішення міська влада не приймала без обговорення на засіданні дорадчого органу. Це дало можливість більшою мірою враховувати інтереси громади, – зазначив він. – Розгляд питань відбувався без формалізму, кожен з присутніх мав змогу вільно висловити свою думку.

 

Володимира Тарана знову обрано головою громадської ради, заступником – Ігоря Тетірка. Враховуючи кількісне зростання дорадчого органу (до нього ввійшли представники учнівського самоврядування шкіл), зросла і кількість членів секретаріату. За пропозицією міського голови Павла Помарана до секретаріату ввійде чотири представники молодшого покоління роменців.

 

Затверджено перспективний план роботи ради на 2009 рік. Серед запланованих до розгляду питань: заходи з мінімізації впливу світової фінансової кризи, забезпечення правопорядку і законності, міжконфесійні відносини, благоустрій Ромен і стан шляхів у місті, забезпечення умов для самореалізації молоді та інші.

 

Також запропоновано не розглядати жодних пропозицій про зміну тарифів без обов’язкового звіту підприємства-надавача послуг про свою діяльність на засіданні громадської ради.

 

 

–         Головне завдання громадської ради – сприяти активізації суспільної активності роменців, – наголосив Павло Помаран. – Якщо не „піднімемо” людей, не залучимо масово, зокрема й до забезпечення благоустрою, навряд чи вдасться втілити задумане в життя.               

 

Андрій ЛЮБСЬКИЙ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop62
konotop62