Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Нова громадська рада при РДА
Нова громадська рада при РДА
Вісті Роменщини
Субота, 16 березня 2013, 06:44      Ромни, Сумська область
Очільник ініціативної групи з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації, перший заступник голови РДА Володимир Татарінов зібрав делегатів громадських організацій та ЗМІ на установчі збори цього дорадчого органу.

Відкриваючи зустріч, він подякував за плідну співпрацю з райдержадміністрацією попередньому зібранню громадських помічників. Більшість із них, за поданням організацій, залишилися в складі нової ради. Володимир Миколайович також наголосив, що вона зарекомендувала себе найдієвішим органом співпраці влади та громади.

Це підтвердив і Василь Ремінець, який давно працює в її складі, зокрема заступником голови. Так, він коротко розповів про діяль­ність громадської ради попереднього “скликання”. Відзначив напрацювання щодо роз­гляду актуальних питань, які турбують громаду, без оглядки на плани роботи райдерж­адміністрації. До речі, саме цей приклад наслідувала обласна громадська рада, визнавши роменський районний дорадчий орган одним із кращих у регіоні, – наголосив Василь Васильович.

Саме тому головою громадської ради при райдержадміністрації вдруге поспіль обрано члена ради сільськогосподарських товаровиробників і підприємств АПК району В’яче­слава Лєонова. Він користується вагомим авторитетом як виробничник і громадський діяч, тому його кандидатуру підтримали одноголосно.

Учасники зустрічі визначилися й з напрямками роботи протягом наступних двох років – саме стільки триватиме термін повноважень новообраної громадської ради. Передусім на засіданнях підніматимуться проблеми медичної реформи, виховання молоді, стану доріг, оптимізації освітньої мережі, оновлення книжкових фондів районних бібліотек, розрахунків за паї та ін. Докладний перелік питань опрацьовується, його також завжди можна доповнити за пропозиціями представників громад.

Юрій ПРОКОПЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop24
konotop24