Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

На порозі змін
Вісті Роменщини
Субота, 09 лютого 2013, 21:38      Ромни, Сумська область
Тридцять четвертій сесії міської ради шостого скликання передувало зібрання  представників громади Ромен, на якому міський голова Микола Калашник звітував про свою роботу в минулому році (звіт опублі­ко­вано у газеті „Вісті Роменщини” 26 січня ц. р.).
Участь у захо­ді взяли депутати Верховної, обласної і міської рад, керівники підприємств і організацій, представники партій­них осередків, громадських організацій, голови квартальних комітетів та інші. В процесі об­говорення прозвучали як позитивні оцінки, так і кри­тичні зауваження та пропозиції стосовно необхіднос­ті покращення роботи місь­кої влади. Всебічну під­трим­ку у вирішенні проблем пообіцяв депутат Верховної Ра­ди України, обраний по на­шо­му ма­жори­тар­ному округу, Володимир Шульга.

Реалізуючи порядок денний сесії міської ради, народні обранці затвердили ви­конані програми та внесли необхідні зміни й корективи в діючі. Розглянуто низку зе­мель­них питань.

Не набрало необхідної кіль­кості голосів питання про тарифи. Тож розмір плати за послуги з обслуговування жит­ла залишився незмінним.

Відбулися, а точніше розпочалися, кадрові перестановки. На сесії міської ради прийнято рішення про скорочення посад чотирьох за­ступників міського голови. Пе­ред розглядом питання Ан­­дрій Жарий, заступник міського голови, який опікувався діяльністю комунальної сфери, повідомив, що він на­писав заяву про складення своїх повноважень з 1 березня.

На наступній сесії міський голова має подати на затвердження кандидатури свого першого заступника, заступника і керуючої справами ви­конкому. Також будуть озвучені пропозиції щодо скорочення чисельності працівни­ків виконавчого комітету.

Павло КЛЮЧНИК.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

вул. Толстого
вул. Толстого