Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Мистецька нива Гудимів
Вісті Роменщини
Понеділок, 26 листопада 2012, 22:26      Ромни, Сумська область
Уже майже п’ять років у Гудимах працює музична школа. За цей час мистецький навчальний заклад перетворився на творчий осередок, де на кращих зразках української та світової музики виховуються естетичний смак, інтерес і бажання пізнавати світ мистецтва на шляху до загальної музичної освіти. Роль педагога в цій справі багатогранна. Від його майстерності, професійного рівня залежить творча доля майбутніх музикантів.  

Викладачі Бобрицької дитячої музичної школи Т.М. Вовк – по класу фортепіано, В.В. Вовк – баяна, які працюють у філії с. Гудими, послідовно працюють з дітьми, передають досвід і майстерність учням і молодим викладачам Ю.П. Нехаєнко, Ю.Ю. Тимощук. Є й перші творчі здобутки. Нинішнього року на базі Гудимівської ЗОШ стартував перший районний конкурс учнів-баяністів ДМШ “Грай, мій баян”, переможцями якого в своїх номінаціях стали Денис Завгородній, Дмитро Трохименко (Гудими), Максим Тютюнник (Великі Бубни). Завдяки таким заходам діти відчувають себе артистами й, що найголовніше, особистостями.

Учні та викладачі музичної школи беруть активну участь у культурно-мистецьких заходах села. В школі проводяться відкриті академічні концерти, “День Святого Миколая”, “Свято Діда Мороза та Снігуроньки” та ін. Допомагає в цьому місцеве сільгосппідприємство ТОВ “Ромни-Інвест”. Його керівник І.М. Жолоб серйозно, по-діловому підходить не тільки до ведення господарської діяльності, а й сприяє розвитку соціальної інфраструктури населеного пункту. Завдяки таким людям свята для учнів та їх батьків, більшість яких працює в сільгосппідпри­єм­стві, проходять із щедрими подарунками від мецената.

Вітаємо Ігоря Миколайовича та всіх працівників ТОВ “Ромни-Інвест” із професійним святом – Днем працівників сільського господарства, яке відзначали минулої неділі. Бажаємо успіхів у роботі, добробуту в родинах. Висловлюємо щиру подяку за регулярну та відчутну спонсорську фінансову допомогу викладачам і учням нашої школи.

Федір ДРАГАН,

директор ДМШ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

32
32