Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

«Спіймана мить»
Вісті Роменщини
Понеділок, 26 листопада 2012, 22:21      Ромни, Сумська область
Минулого року увагу роменських шанувальників мистецтва привернула персональна виставка фотохудожника Валерія Дядюри, присвячена дню закоханих. Нещодавно в картинній галереї ім. І.П. Кавалерідзе міського Будинку культури знову відкрився вернісаж його робіт “Спіймана мить”.  

Напевно, саме такі роботи дозволяють називати фотографа художником. Натомість фотомитець не перевтілює реальність у свідомості, а вміє бачити, цінити й зберігати саме ті неповторні миттєвості життя, які відображають його суть і, здається, приховують таємницю існування всесвіту.

Творчою фотографією Валерій Дядюра займається вже більше двадцяти років. Перші знімки проявив у шкільному фотогуртку. Закінчив Сумське СПТУ-24 за спеціальністю “фотограф”. Під час строкової служби в Радянській Армії працював штатним фотографом військової частини. Згодом його знімки можна було побачити в міськрайонній газеті, на виставках у рідному місті. Зайняв перше місце на обласному фотоконкурсі “Нова Сумщина. Все тільки починається”, присвяченому двадцятій річниці незалежності України. Визнання професіоналів отримав після того, як опублікував кілька робіт у мережі Інтернет, де їх помітили колеги з обласної спілки фотографів. Запропонували провести виставку в Сумській муніципальній галереї, де вона й пройшла в травні під назвою “Життя в світлинах”. Не тільки на регіональних, а й на національних і міжнародних конкурсах роботи роменського фотографа завжди знаходять гідне місце.

Помилуватися “Спійманими митями” Валерія Дядюри можна в міському Будинку культури до 25 листопада.

Денис МЯГКОВИЧ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел