Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Плекаючи історію краю
Вісті Роменщини
Четвер, 02 серпня 2012, 21:00      Ромни, Сумська область
Уже котрий рік поспіль в Андріяшівській школі працює оздоровчий профільний табір “Берегиня”, вихованці якого плекають духовні надбання, звичаї і традиції нашого краю. 

Цьогоріч його відкриття співпало з трагічною датою – 22 червня – днем початку Великої Вітчизняної війни. Тож учні разом із вчителями провели лінійку пам’яті біля меморіалу загиблим воїнам у центрі села, поклали квіти до безіменних могил на цвинтарі та по­бли­зу залізниці, вшановуючи визволителів.

Під час роботи табору старшокласники відвідали Ромен­ський краєзнавчий музей, ознайомилися з історією виникнення друкарні в Ромнах, побували в шкільних музеях Перекопівки, Глинська, у ПАТ “Роменська гардинно-тюлева фабрика”, біля могили Г. Вашкевича в Шумському.

Хлопці й дівчата також брали участь у спортивних змаганнях, естафетах, провели цікавий обряд “Ой на Івана, ой на Купала”. А скільки було незабутніх зустрічей – з майстринями народної вишивки Н.М. Безпалько, Н.А. Овчаренко, Л.І. Киркун, Н.О. Більшовик, учасниками хору сільського будинку культури. Надовго запам’ятається і розповідь жительки села О.Г. Мельник про історію виникнення, різновиди та методи обробки полотна.

Висловлюємо щиру подяку нашому постійному спонсору голові СФГ “Урожай” М.І. Шевченку, завдяки якому учні відвідали палац гетьмана Кирила Розумовського в Батурині.

Тетяна ПЕЛЕПЕЙ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

059
059