Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Олімпійський день бігу
Вісті Роменщини
Понеділок, 09 липня 2012, 20:19      Ромни, Сумська область
У с. Пустовійтівка, на батьківщині останнього кошового Запорозької січі Петра Калнишевського пройшло районне спортивне свято з нагоди Олімпійського дня бігу 

Учасниками дійства стали як вихованці закладів освіти сіл району, так і дорослі прихильники здорового способу життя.

– Вже декілька років поспіль проводиться святкування Олім­­пійського дня бігу, – за­значив голова райдержадміністрації Віктор Сєрік. – І на Роменщині теж відзначають цей день. У нинішньому році особливо широко завдяки ініціативі Сергія Біляєва, який багато робить для розвитку спорту і формування здорового способу життя серед жителів регіону, зокрема у підростаючого покоління. Ми, в свою чергу, всебічно підтримали його ініціативу зі створення районного осередку Національного олімпійського комітету на базі підрозділу МНС.

– У спеццентрі приділяється дуже велика увага розвитку спорту. І не випадково. Адже лише підготовлений і фізично розвинений рятувальник може виконати всі поставлені завдання, – наголосив начальник 2-го  Спеціального регіонального центру швидкого реагування оперативно-рятувальної служби МНС України, полковник служби цивільного захисту Сер­гій Біляєв. – Також колектив докладає багато зусиль, щоб підростаюче поко­лін­ня зростало здоровим і силь­ним. Ставимо за мету під­готувати достойне майбутнє нашої країни – тих, хто будуватиме країну далі. Здоров’я нації – один із головних критеріїв оцін­ки рівня розвитку кожної держави. І саме такими заходами, як сьогодні, ми закладаємо під­валини для розвитку його юних учас­ників. Бажаю  міцного здоров’я, перемог і здобутків не лише в спорті, а й в інших сферах життя.

Члени виконкому Сумського обласного відділення Національного олімпійського комітету – майстер спорту міжнародного класу, дворазовий чемпіон світу, учасник Олімпійських ігор із лижних гонок Олександр Ушкаленко та майстер спорту України Валерій Могиленко побажали учасникам змагань, щоб цей старт став першою схо­динкою до майбутніх великих перемог.

Варто зазначити, що під час візиту на Роменщину і відвідин спеццентру очільник області Юрій Чмирь високо оцінив зроблене рятувальниками,  зо­крема і в сфері фізичної культури та спорту. А враховуючи, що в обласних сільських спор­тивних іграх 2012 року наш район утримує першість, таке поєднання зусиль на ниві популяризації занять спортом і пропаганди здорового способу життя, безумовно, вже найближчим часом дасть позитивний результат. Зі створенням осередку Національного олімпійського комітету зросте й якіс­ний рівень, і кількість спор­тивних змагань та їх учасників. До того ж є з кого брати при­­к­лад. На Роменщині багато сво­їх спор­­тивних зі­рок: Богдан Кі­денко – переможець всеукра­їнських змагань з біатлону, Сергій Тарасенко – чемпіон України з важкої атлетики, Роман Простак – переможець чемпіонатів області з легкоатлетичного кросу, Юрій Софієнко – переможець чемпіонатів області з біатлону та ін.

Почесні гості вручили пам’ятні призи переможцям змагань різних рівнів. Спеціальний подарунок від срібного призера Олімпійських ігор Олени Пет­рової отримав за літературний талант Іван Ріпчанський. Було відзначено і переможців 20-х районних спортивних ігор школярів: серед навчальних закладів І-ІІІ ступеня – Перекопівську ЗОШ, І-ІІ ступеня – Овлашівську ЗОШ.

Масовий забіг проходив у два етапи. Спочатку дистанцію долали діти 1999 року наро­дження і молодші, а потім – стар­­ші. Хтось виборював перемогу, а хтось отримував насолоду від сповненої енергії, радості й оптимізму атмосфери спортивного свята. Особистим прикладом агітував дорослих приєднуватися до забігу перший заступник голови рай­держ­адміністрації, палкий прихильник легкої атлетики Володимир Татарінов.

Кращі в своїх вікових категоріях отримали нагороди.  Потім на всіх бажаючих чекали конкурс малюнків на олімпійську тематику та змагання із загальної фізичної підготовки на стадіоні.

Андрій ЛЮБСЬКИЙ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009