Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Березневий санбюлетень
Березневий санбюлетень
Вісті Роменщини
Середа, 18 квітня 2012, 21:53      Ромни, Сумська область
Працівники райСЕС обстежили 158 підконтрольних об’єктів, 46 осередків інфекційних захворювань. На 18 об’єктах виявлено порушення санітарних норм і правил. Накладено 16 штрафів на загальну суму 5194 грн., тимчасово припинено експлуатацію 2 об’єктів, забраковано 3 кг зіпсованих харчових продуктів. 

Бактеріологічною лабораторією проведено 4640 дослі­джень, із них 2436 санітарно-бактеріологічних. Із позитивним результатом – 3 (виділено плісняві гриби в йогурті “Живинка” з ТОВ “ЕКО-маркет”, а також інгібіторні речовини в сирому молоці з МТФ с. Василівка). З профілактичною метою виконано 1412 досліджень на кишкову групу інфекцій і 792 – на крапельну, позитивних не виявлено.

Санітарно-гігієнічною лабораторією виконано 477 дослі­джень у 323 пробах. Виявлено відхилення у 7 пробах питної води із сільських водопроводів, де вміст заліза перевищує граничнодопустимі норми у 3,9-9,1 раза (села Локня, Хоминці, Довгополівка, Плавинище). В 21 пробі колодязної води нітрати перевищують норми в 1,1-8,4 раза (колодязі в селах Овлаші, Перехрестівка, Хмелів, Сміле, Бобрик). У 18 пробах повітря робочої зони електрозварювальника виявлено перевищення в 1,5 раза вмісту заліза, двоокису азоту та марганцю (ПАТ “Тракторозапчастина”).

Зареєстровано 4 випадки гострих кишкових захворювань та харчових токсикоінфекцій, 2 – сальмонельозу, 2 – туберкульозу, 1231 – гострих респіраторних захворювань, 3 – вірусного гепатиту, 44 – вітрянки, 1 – скарлатини, 25 – гельмінтозів, 12 – укусів людей тваринами.

Дощова погода не дає змоги повністю прибрати прилеглі території від сміття, що накопичилось за зиму. Тому до таких робіт варто приступати за найменшої нагоди, аби швидше навести належний санітарний порядок. Забруднені ділянки треба якомога скоріше звільнити від побутових і промислових відходів.

Микола БОЙКО,

головний лікар райСЕС.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Ромни
Ромни