Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

У Великих Будках газ
Вісті Роменщини
Понеділок, 02 квітня 2012, 20:35      Ромни, Сумська область
День Сорока святих для жителів Великих Будок нинішнього року виявився подвійним святом. У пальниках котлів і конфорках газових плит спалахнуло блакитне полум’я, принісши в домівки тепло й затишок. Вже підключено 20 житлових будинків, 13 на черзі. Протяжність підвідного газопроводу склала 2,3 км, розподільчого - 4,7 км. Використано 146 тис. грн. із районного бю­джету та близько 300 тис. грн. коштів громадян (по 8 тис. грн. із двору).  

- У нашій сільраді це п’яте село, куди прийшов газ, залишилася Вощилиха, - зазначив під час урочистостей Басівський сільський голова Яків Биченко. - Нині блакитне паливо отримали жителі села, в перспективі - підключення  фельдшерсько-акушерського пункту.

- Саме протягом останніх двох років успішно тривала газифікація сіл району. Не менш активно вирішується питання водопостачання населених пунктів. І темпів не збавлятимемо, - запевнив заступник го­лови райдержадміністрації Віталій Карнаух. - Але лише там, де не сидять склавши ру­ки, а навпаки, готові працювати для покращення власного життя. На це націлюють й голова райдержадміністрації В.П. Сєрік, і очільник області Ю.П. Чмирь - вирішувати питання разом із громадою. Бажаю не зупинятися на досягнутому, а й надалі визначати пріоритети і спільно працювати над покращенням життя.

Привітали жителів села також керівники організації-виконавця будівельно-монтажних робіт ТОВ «Ромнигазбуд» - Іван Батій та Роменського УЕГГ - Михайло Сидоренко.

Згуртування мешканців Великих Будок навколо такого важливого питання, як газифікація, лягло на плечі голови кооперативу Григорія Гонтаровського, людини з активною громадянською позицією. Він подякував односельцям за підтримку і небайдужість.  Слова вдячності районній владі, працівникам будівельно-монтажної організації ТОВ «Ромнигазбуд» та Роменському УЕГГ від імені односельців прозвучали з уст Ольги Глущенко.

По суті, нині не газифікованим лишився лише волошнів­ський напрямок, за винятком кількох сіл, де громади ще вагаються: чи варто це робити. І на цей рік у планах районної влади - підвідний газопровід до Волошнівки.

Андрій ЛЮБСЬКИЙ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел